Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 312
Aixam , 110
Alfa Romeo , 2485
Alpina , 37
Artega , 28
Audi , 20927
BAIC , 18
Bentley , 48
BMW , 16829
Bugatti , 27
Buick , 25
Cadillac , 94
Chevrolet , 847
Chrysler , 781
Citroën , 3907
Corvette , 15
Dacia , 144
Daewoo , 382
Daihatsu , 164
DeTomaso , 1
Dodge , 174
Ferrari , 27
Fiat , 10625
Ford , 24168
GMC , 45
Great Wall , 48
Grecav , 3
Honda , 707
Hummer , 84
Hyundai , 2057
Infiniti , 55
Isuzu , 96
Jaguar , 807
Jeep , 1057
Kia , 939
Koenigsegg , 15
KTM , 25
Lada , 18
Lancia , 1406
Land Rover , 3664
Landwind , 5
Lexus , 68
Lifan , 6
Ligier , 3
Lincoln , 82
Lotus , 5
Maserati , 29
Maybach , 3
Mazda , 901
Mercedes-Benz , 92485
MG , 78
MINI , 1032
Mitsubishi , 2559
Morgan , 5
Nissan , 3836
NSU , 4
Opel , 13780
Peugeot , 6151
Piaggio , 76
Pontiac , 8
Porsche , 1040
Proton , 3
Renault , 9161
Rover , 402
Saab , 240
Seat , 2595
Škoda , 1361
Smart , 4199
Spyker , 3
Ssangyong , 316
Subaru , 64
Suzuki , 730
Talbot , 1
Tata , 74
Toyota , 6606
Trabant , 4
Triumph , 2
TVR , 18
UAZ , 6
VW Volkswagen , 44314
Volvo , 1560
Wartburg , 5
Wiesmann , 6
Yugo , 23
Zastava , 25

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 00:28
Linku:
,

BMW X1 X-DRIVE 2.5D X-line

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 22:50
Linku:
,

BMW GT 535 BITURBO LOOK M 300 HP

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 17:38
Linku:
Dyqani ,

��2010 E550 AMG LINE�� Okazion

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42
Linku:
,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:11
Linku:
,

Toyota RAV4 2.2 Nafte 2007 D- CAT

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 08:53 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:53 ,

MERCEDES C180 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:53 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:53 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:53 ,

MERCEDES C 180 BENZIN GAZ 2006 GERMANY ����ME DOGAN

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:53 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:53 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:53 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:52 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:52 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:52 ,

range rover/sport/2014/35000euro

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:52
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:52 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

Hummer/H3/2006/10000 euro i diakutueshem

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52
Linku:
,

Land rover discovery off road okaizon

8 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

MERCEDEZ E 200 /// EVO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:52 ,

Toyota 4 runer

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:52 ,

Mitsubishi otlander automat

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:52 ,

Laguna kamjo automat

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 ,

Glk 320 Naft 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:52 ,

E 211 320 Naft pa taks luksi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:52 ,

Foristrade 4x4 Volvo xc90 2.4 nafte Kamio Manuale

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

CLA 200 4MATIC/2018/33000km/22500€

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:51 ,

Mercedes Benz c class 270 automatic

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:51 ,

Okazion E220 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

Opel corsa 2005 okazion

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

Audi A4 S line 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:51 ,

Touran..1.9 nafte. 2999.euro

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

Okazioooonn Automatik 2010

3 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:50 ,

Passat 3400 euro..

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:50 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione