Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 93
Aixam , 11
Alfa Romeo , 350
Alpina , 16
Artega , 10
Audi , 5208
BAIC , 3
Bentley , 16
BMW , 3415
Bugatti , 9
Buick , 6
Cadillac , 78
Chevrolet , 270
Chrysler , 157
Citroën , 1027
Corvette , 9
Dacia , 41
Daewoo , 34
Daihatsu , 53
DeTomaso , 1
Dodge , 71
Ferrari , 19
Fiat , 2280
Ford , 6324
GMC , 24
Grecav , 1
Honda , 207
Hummer , 31
Hyundai , 625
Infiniti , 19
Isuzu , 35
Jaguar , 169
Jeep , 319
Kia , 263
KTM , 3
Lada , 10
Lancia , 273
Land Rover , 919
Landwind , 1
Lexus , 29
Lifan , 1
Ligier , 2
Lincoln , 28
Lotus , 1
Maserati , 33
Maybach , 6
Mazda , 314
Mercedes-Benz , 19939
MG , 20
MINI , 208
Mitsubishi , 551
Morgan , 1
Nissan , 1215
NSU , 1
Opel , 2957
Peugeot , 1115
Piaggio , 20
Pontiac , 7
Porsche , 278
Proton , 1
Renault , 1251
Rover , 140
Saab , 66
Seat , 561
Škoda , 382
Smart , 650
Ssangyong , 62
Subaru , 47
Suzuki , 248
Talbot , 2
Tata , 8
Tesla , 8
Toyota , 3822
Triumph , 2
TVR , 6
UAZ , 10
VW Volkswagen , 13182
Volvo , 1041
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 6
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:08
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Volkswagen Cady 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Ford Conect Frigorifer

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:10
Linku:
Makina , Durrës

Nissan Qashqai

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:23 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.5 CDI •AUTOMAT-PANORAMIC•

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:23 Makina , Durrës

Touran 2.0 Automat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:23 Makina , Durrës

C Klas 204 benzine gaz ������������

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

Yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2018 4X4 OTOMATİK.

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez Benz Evo320

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY MAXI 1.9 TDI - VITI 2008 MANUAL SUPER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Audi Q5 Viti 2012 Benzine 2.0

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Pogradec

BENZ C 220 CDI AUTOMAT EVO SUPER GJENDJE GJERMANIA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Audi Q5 Viti 2012 Benzin 2.0

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2017 4X4 MANUEL.41.500 €

41 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Kavajë

Ford mondeo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Benz R Clas Viti 2011 Nafte FULL

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Audi A6

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:16 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:16 Makina , Kavajë

Peugeot 607 Hdi

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Audi Q7 Viti 2010 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI - VITI 2007 MANUAL SUPER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET RANGER ROVER SPORT 3.0 BENZIN SUPERCHARGED FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2018 4X4 MANUEL.36.750 €

36 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - CADY MAXI 1.6 DIEZEL - AUTOMAT - 2012 SUPER

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

Touran

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 Makina , Vlorë

Ford Kuga Nafte 2.0 Kambio Automat 4x4 Viti 2011..

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! VOLSVAGEN PASAT 2.0 NAFTE 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

Okazion!Volkswagen Golf 1.9TDI (Euro4) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - VITI 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A5 2.0TDI QUATTRO DYNAMIC FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:12 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI Q7 - 3.0 NAFTE - VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Makina , Kukës

"u shit" DACIA SANDERO, 1.5dci naftë, 2009

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:09 Makina , Tiranë

renault clio 1.5 naft 2016

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Makina , Durrës

tyota uaris 1.4 naft viti 2008

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione