Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 73
Aixam , 8
Alfa Romeo , 276
Alpina , 13
Artega , 9
Audi , 3802
Bentley , 11
BMW , 2575
Bugatti , 6
Buick , 4
Cadillac , 46
Chevrolet , 190
Chrysler , 116
Citroën , 874
Corvette , 5
Dacia , 22
Daewoo , 34
Daihatsu , 37
Dodge , 53
Ferrari , 14
Fiat , 1808
Ford , 5032
GMC , 19
Grecav , 1
Honda , 145
Hummer , 17
Hyundai , 450
Infiniti , 12
Isuzu , 27
Jaguar , 141
Jeep , 202
Kia , 219
KTM , 3
Lada , 9
Lancia , 245
Land Rover , 565
Landwind , 1
Lexus , 14
Ligier , 2
Lincoln , 20
Lotus , 1
Maserati , 21
Maybach , 4
Mazda , 266
Mercedes-Benz , 16379
MG , 18
MINI , 159
Mitsubishi , 364
Nissan , 912
NSU , 1
Opel , 2478
Peugeot , 948
Piaggio , 13
Pontiac , 6
Porsche , 225
Proton , 1
Renault , 1144
Rover , 130
Saab , 52
Seat , 434
Škoda , 275
Smart , 659
Ssangyong , 55
Subaru , 33
Suzuki , 190
Talbot , 2
Tata , 2
Toyota , 3046
Triumph , 1
TVR , 6
UAZ , 3
VW Volkswagen , 9680
Volvo , 608
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 5
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 21:37
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 Dizel- Viti 2008-NAVI- ‼️‼️

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01
Linku:
Dyqani ,

NISSAN X-TRAIL, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:26
Linku:
,

Shitet BMW seria 5 F10 3.0d per pjese

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:47
Linku:
,

������VOLVO XC60 2015 ������

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:04 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:02 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:09 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:33 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:10 ,

Bmw 330

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:10 ,

Kandar

150 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:02 ,

Citroen C4

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:58 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:57 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:45 ,

Opel Corsa 1.3 Naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:42 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:42 ,

VW CADDY - FEMILY - MANUAL - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

VW CADDY - LIFE - MANUAL - 12/2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

OPEL VECTRA 1.9 AUTOMAT NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

Toyota Yaris -1.0 Benzin+Gaz - Manual -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:26 Dyqani ,

Shitet Porsche Macan S 3.0 Diesel 2014

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:26 Dyqani ,

Shitet Opel Combo 1.7 Diesel 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25 Dyqani ,

Shitet Vw Golf Plus 2.0 diesel 2005

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:25 Dyqani ,

Shitet Toyota Verso-S 1.3 benzine 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:25 Dyqani ,

Shitet VW Caddy 1.6 benzine 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:23 Dyqani ,

Shitet Vw Sharan Automat 2.0 Diesel 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:23 Dyqani ,

Shitet Opel Combo benzine 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:22 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 ,

Toyota Yaris 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:14 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 970 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:13 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:13 ,

Mercedes-Benz A class 1.7 nafte viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 ,

Fiat bravo 1.4 benzine - gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:12 ,

Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:10 Dyqani ,

Toyota Corolla 1.4 naft kamio Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:10 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:10 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:10 ,

����Benz 220 Bluetec Avantgard 7G Tronic����2015

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:10 ,

Jaguar S type

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:10 ,

Vw touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 ,

Benz 220 cdi EVO Viti 2006 Super Okazion 4770 €

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

Benz c klas 180 benzin

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim