Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 27
Aixam , 11
Alfa Romeo , 11
Alpina , 2
Artega , 3
Audi , 57
Bentley , 3
BMW , 62
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Citroën , 13
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 24
Ford , 29
GMC , 2
Honda , 2
Hummer , 2
Hyundai , 12
Jaguar , 4
Jeep , 14
Kia , 9
KTM , 1
Lada , 3
Lancia , 4
Land Rover , 25
Lexus , 4
Ligier , 1
Mazda , 3
MINI , 3
Mitsubishi , 26
Nissan , 23
Opel , 32
Peugeot , 15
Porsche , 2
Renault , 19
Rover , 3
Seat , 6
Smart , 4
Ssangyong , 2
Tata , 1
Toyota , 36
Volvo , 5
Wartburg , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 16:58 ,

Okazion BMW e sapo ardhur, me te gjitha dokumentat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:48 ,

PASAT I VITIT 2007. 2.0 NAFTE. KAMJO AUTOMATIKE

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:00 ,

2009 biçikletë malore malore mesatare Norco A-line

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:38 ,

Okazion !

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 07:52 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 07:52 ,

Pjesë për HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 07:52 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 07:52 ,

Pjesë kembimi për Land Rover Discovery 2.7 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 07:52 ,

PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 07:51 ,

���� Pjesë kembimi për VW TOUAREG 3.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 07:51 ,

Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 07:51 ,

Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 07:51 ,

Pjesë kembimi për mazda RX-8

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 07:51 ,

Pjesë për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 07:51 ,

PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 07:51 ,

Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 07:51 ,

Të gjitha pjesët për Mitsubishi Outlander 4WD 2.0D

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 07:51 ,

Shesim Pjesë kembimi për Kia Sportage 2013 2.0CRDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Dhj 07:51 ,

Shes pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 2.2d 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 07:51 ,

PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Dhj 07:51 ,

Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 07:51 ,

PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 07:51 ,

PJES KEMBIMI PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 07:50 ,

PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Dhj 07:50 ,

PJES KEMBIMI PER KIA SPORTAGE 1.7 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Dhj 07:50 ,

PJES KEMBIMI HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 17:13 ,

wolsfagen T2

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 14:50 ,

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 13:01 ,

Audi a6 Allroad 3.0TDI Manual tara te huaja Viti 2009 ✅

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:07 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:47 ,

Disqe 18 Mercedes Benz Sclass Eclass 230 €

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 17:46 ,

Smart center - Makina ne shitje - Qera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 15:20 ,

Mercedes Benz E Class ne fature te rregullt

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 15:12 ,

Shitet fiat

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 12:31 ,

shitet golf 2 1.6 dizell

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 19:36 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 17:27 ,

Okazion��

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 00:07 ,

Autodiagnoz per vw,audi, seat, skoda

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 15:51 ,

Mercedes benz

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 19:09 ,

Nisan Micra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 18:57 ,

FAQES ORANGE 6 Enduro 29 biçikletë malore në tatëp

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 14:16 ,

Volvo

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 04:46 ,

Sprinter

5 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 23:22 ,

Kerkoj gjoma te erret per golf 3

200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 08:46 ,

VW Golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 19:24 ,

Disqe 17

400 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
13 Nën 19:23 ,

Disqe 17

380 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 08:58 ,

Mercedes benz c220

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 23:17 ,

Shes Volvo XC 90 2.5 Benzin +gas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 20:56 ,

Lecke e mbajture per makine

5 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim