Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 44
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 3
Audi , 41
Bentley , 1
BMW , 31
Bugatti , 3
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 7
Dacia , 1
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 7
Ford , 22
GMC , 1
Grecav , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Hyundai , 15
Infiniti , 1
Jaguar , 2
Jeep , 3
Kia , 2
Lancia , 1
Lexus , 1
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 1
MG , 2
MINI , 2
Nissan , 16
Opel , 9
Peugeot , 4
Porsche , 1
Renault , 5
Seat , 1
Škoda , 2
Smart , 13
Suzuki , 2
Tata , 1
Toyota , 19
Triumph , 1
TVR , 7
Volvo , 5
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 00:45 ,

Toyota

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 ,

Toyota

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:58 ,

Audi A3 okazion

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:54 ,

Hyondai Sonata..okaziion ..vetem gas

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:41 ,

Fener Mercedes EVO 2008 ORIGJINAL w211

70 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:20 ,

HYUNDAI SONATA VETEM ME GAZ �� CMIMI I DISKUTUE

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:40 ,

Kia-K-5-Automatike 2.0 Vetem me Gaz viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:24 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:24 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:24 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:37 ,

Shitet karreli viti 2017

4 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 17:22 ,

Korrse bari 145

1 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:49 ,

Hyundai Sonata OKAZION!!

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:42 ,

Karrel

4 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:01 ,

Shiten disqe per ML

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 23:14 ,

Shitet

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 16:47 ,

Rimorkjo per transport makiash

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 00:01 ,

Faqe Instagrami

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:03 Dyqani ,

Karrel Rimorkio

900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 10:30 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Tet 10:27 ,

Nissan leaf

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 18:39 ,

Becker europa cassette model 663 origjinal

250 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 13:06 ,

per skrap

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Tet 09:46 ,

Kerkoj mercedes benz s klass 1994-1998.

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Tet 15:06 ,

Rimorko

1 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 09:53 Dyqani ,

Shitet Benz i viteve 60

Viti: 60-at
Kilometrazha: > 500 000
14 Tet 16:21 ,

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:35 ,

TikTok acount shitet 17.7K sot

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 16:44 ,

OKAZION KARROTREC FORD IVECO

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 16:44 ,

OKAZION SKODA CITIGO

5 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 20:17 ,

Toyota Land Cruiser

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Tet 22:11 ,

Merida

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 16:55 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Tet 18:22 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class AMG S 63 AWD 4MATIC

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Tet 09:43 ,

Shitet Toke me cmim OKAZiON

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 19:46 ,

OKAZION

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 18:06 ,

Audi Mercedes

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Tet 23:01 ,

Hyundai Sonata 2017

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Tet 18:11 ,

Nderrohet iPhone XS Max nderrohet me smart +lk

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 11:24 ,

Audi E tron elektrike

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 13:18 ,

HYUNDAI

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 17:34 ,

Fiesta

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 17:44 ,

SHITET URGJENT

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 21:52 ,

HYUNDAI

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 19:53 ,

Hyundai Sonata

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 19:53 ,

Hyundai Sonata

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 12:47 ,

❎DISJE BMW 17 SUPER GJENDJE❎

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 19:19 ,

Pjes kembimi per Suzuki vitara

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Sht 20:12 ,

Smart ELEKTRIKE

2 299 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim