Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 30
Aixam , 3
Alfa Romeo , 438
Alpina , 1
Artega , 5
Audi , 2491
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 2562
Bugatti , 3
Buick , 8
Cadillac , 51
Chevrolet , 476
Chrysler , 238
Citroën , 681
Corvette , 3
Dacia , 37
Daewoo , 126
Daihatsu , 130
Dodge , 54
Ferrari , 2
Fiat , 2124
Ford , 3534
GMC , 24
Great Wall , 30
Grecav , 2
Honda , 319
Hummer , 84
Hyundai , 485
Infiniti , 34
Isuzu , 5
Jaguar , 401
Jeep , 236
Kia , 180
KTM , 1
Lada , 12
Lancia , 194
Land Rover , 205
Lexus , 37
Lincoln , 44
Lotus , 1
Mazda , 234
Mercedes-Benz , 10186
MG , 9
MINI , 438
Mitsubishi , 355
Nissan , 713
NSU , 1
Opel , 2941
Peugeot , 1124
Piaggio , 11
Pontiac , 2
Porsche , 526
Proton , 1
Renault , 1471
Rover , 90
Saab , 42
Seat , 570
Škoda , 389
Smart , 103
Ssangyong , 18
Subaru , 64
Suzuki , 361
Tata , 8
Toyota , 829
Trabant , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 6976
Volvo , 646
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:49
Linku:
,

Golf 6 1.6 benzin/gaz (Automat)

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:32
Linku:
Dyqani ,

Shitet BMW X5 okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:49
Linku:
,

OKAZION!! Golf 6 1.6 benzine/gaz 100%

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 11:37
Linku:
,

Mercedes A Class Avantgarde, benzine-gaz

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:25
Linku:
Dyqani ,

Hyundai Sonata 2.0 Gaz Fabrike

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:07 ,

Shitet touran gaz benzine viti2008 100% gaz

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins viti 09

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 ,

Volvo xc60

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Mitsubishi Outlander benxin gaz

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:04 ,

Fiat 500 Lounge 2018

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:04 ,

Fiat 500 Lounge

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:01 ,

GOLF 5 (Benzin gaz)

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:01 ,

VOLVO XC90 3.0BI TURBO SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 ,

C klass 180 kompresor benzin gaz\Prins

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 ,

Okazion 1.4 Gaz+Benz .viti 2009. 2900 euro impiant fabrike

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:01 ,

Shitet c class 250 . Benzin- gaz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:01 ,

Porsche Cayenne 4.8 benzin 2008

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY GAZ-BENZIN

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

Sllon benzine/gaz

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Fiat Grande Punto Super Ekonomike

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Mercedes Benz e200 1.8 Benzine Gaz 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Mitsubishi Outlander benzine/gaz 4x4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:58 ,

Mitsubishi Outlander benzine/gaz Automat 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:58 ,

Toyota Yaris Benzin + Gaz Viti 2010 Manuale

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 ,

Ford Fokus 1.4 Benzine/Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 ,

Volvo okazion 24 ore !

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

C200 Kompressor

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 ,

Mercedes Benzin Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:55 ,

Peugeot 206 +

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 ,

Fia bravo 1.4 benxin gaz viti 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:55 ,

Ford Fusion Plus 1.4 Benzine+Gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:52 ,

GOLF 5 AUTOMAT

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

Okazion Mercedes Benz CL!!

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 ,

***VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ -08 super gjendjee****

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:52 ,

Shitet Range Rover!

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

***Porsche cayenne 4.5 Benzin/Gaz 2006 automat super full***

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:52 Dyqani ,

HYUNDAI SANTA FED 4X4 2.7 BENZIN GAZ AUTOMAT

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:52 ,

VW Tiguan 2013 2.0 TSI Benzin+Gaz

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:50 Dyqani ,

Okazion Audi Q5 Benzin+Gaz -2014!!

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

Shitet Porsche 3.2 benzin-gaz

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:49 Dyqani ,

OKAZION!!!OPEL CORSA 1.2 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:49 ,

OKAZION E350 2012 FULL PANORAMIKE ‼️

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

Shitet nderrohet

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:46 ,

Audi A8

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Hyundai i30

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani ,

FORD FIESTA VITI 2004 BENZINE GAZ

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Dyqani ,

VW Golf 6 1.6 benzin gaz 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:46 Dyqani ,

�� SHITET CITROEN C3 BENZINE GAZ ��

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Dyqani ,

Vw Fox 1.2 benzin gaz 2005

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

Chevrolet Cruze Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 ,

Chevrolet Cruze

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 ,

Mercedes benc 200 shitet nderrohet benzine gaz

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:43 ,

Hyndai accent okazion 1.5 gaz benzine viti 2002

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:43 Dyqani ,

Shitet FIAT 500 x Cross 2.4 Multiair

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:42 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione