Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 29
Aixam , 3
Alfa Romeo , 349
Artega , 8
Audi , 1854
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 1911
Bugatti , 4
Buick , 8
Cadillac , 40
Chevrolet , 359
Chrysler , 185
Citroën , 501
Corvette , 2
Dacia , 10
Daewoo , 107
Daihatsu , 58
Dodge , 41
Ferrari , 1
Fiat , 1509
Ford , 2464
GMC , 21
Great Wall , 18
Grecav , 1
Honda , 228
Hummer , 64
Hyundai , 372
Infiniti , 26
Isuzu , 2
Jaguar , 329
Jeep , 156
Kia , 135
KTM , 1
Lada , 11
Lancia , 151
Land Rover , 130
Lexus , 28
Lincoln , 44
Lotus , 1
Maybach , 1
Mazda , 170
Mercedes-Benz , 7091
MG , 6
MINI , 318
Mitsubishi , 256
Nissan , 497
Opel , 2111
Peugeot , 867
Piaggio , 6
Pontiac , 2
Porsche , 525
Proton , 1
Renault , 1166
Rover , 91
Saab , 34
Seat , 386
Škoda , 263
Smart , 60
Ssangyong , 15
Subaru , 34
Suzuki , 248
Tata , 7
Toyota , 523
TVR , 1
VW Volkswagen , 4873
Volvo , 447
Yugo , 1
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 00:32
Linku:
,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin/ Gaz

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 19:16
Linku:
,

BENZ C300 BENZIN/GAZ

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 19:27
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 13:51
Linku:
,

Peugeot 407 Benzine - Gaz

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 03:50 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:24 ,

Audi A3 1.8t (180) benzin-gaz

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:20 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine FULL EXTRA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:20 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:19 ,

Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:16 ,

Vw Golf 5 1.6 Gaz+Benzine Fabrike Viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:11 ,

Opel Corsa 1.3 Gaz+Benzine Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:10 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Vw Golf 4 1.4 GAZ+BENZINE Manuale

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:09 ,

Fiat Bravo 1.4 Gaz+Benzine Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:09 ,

Shitet Vw Golf 4 1.4 GAZ+BENZINE Viti 2000

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:09 ,

C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001 Manuale

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:08 ,

Ford Fiesta 1.4 Gaz+Benzine 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:07 ,

C250 4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:06 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:06 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine Manuale

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 ,

Shitet Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:05 ,

Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:49 ,

C300 4-matic AMG LINE

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:37 ,

Peugeot

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 ,

Nderroj bmw e46

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:21 Dyqani ,

Renault Clio 1.2 Benzin-Gaz

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:01 ,

Bmw 325

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 ,

Fiat Grande Punto

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

Okazion Honda Perlude

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:41 ,

AUDI A3 VITI 2006 2.0 benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:29 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER NDERROHET

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 ,

Ford Focus 1.6 Benzine/Gaz

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:26 ,

��BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:20 ,

Shitet a4 Gaz (TNG) dhe nderrohet..

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18 ,

Volvo S40 R-Design / Benzine+Gaz 2.5T ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

Fiat panda 1.4 benzin 100hp gaz full ose ndrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:05 ,

✅Shitet��LEZHE.Nderrim me makin B.G.Mat malle

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:55 ,

Bmw Seria 5 e60

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:48 ,

Evo 2,6 Benzine-gas Panorma super gjendje

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:45 ,

SHITET AUDI A6 2.4 BENZIN + GAS AUTOMAT 7G ������

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:42 ,

Mercedes Evo 2008 Benzin+Gas

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

Volvo xc90

9 630 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:39 ,

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

M.Benz C200 Kompressor Benzine+Gaz Automat

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:38 ,

VW Caddy Life 1.6 Benzine+Gaz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Kambio Automatike

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz Kambio Automatike

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Benzi+Gaz, Automat, ZVICRA

7 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim