Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 194
Aixam , 81
Alfa Romeo , 2095
Alpina , 30
Artega , 15
Audi , 20746
BAIC , 13
Bentley , 32
BMW , 15338
Bugatti , 15
Buick , 8
Cadillac , 21
Chevrolet , 253
Chrysler , 562
Citroën , 3077
Corvette , 5
Dacia , 94
Daewoo , 27
Daihatsu , 5
DeTomaso , 1
Dodge , 155
Ferrari , 11
Fiat , 6431
Ford , 22921
GMC , 14
Great Wall , 12
Grecav , 2
Honda , 191
Hummer , 8
Hyundai , 1446
Infiniti , 17
Isuzu , 119
Jaguar , 462
Jeep , 957
Kia , 840
Koenigsegg , 11
KTM , 24
Lada , 4
Lancia , 820
Land Rover , 4096
Landwind , 4
Lexus , 16
Ligier , 2
Lincoln , 3
Lotus , 2
Maserati , 10
Maybach , 2
Mazda , 693
Mercedes-Benz , 97618
MG , 34
MINI , 212
Mitsubishi , 2444
Morgan , 5
Nissan , 2955
NSU , 3
Opel , 10063
Peugeot , 4017
Piaggio , 28
Plymouth , 1
Pontiac , 2
Porsche , 200
Proton , 1
Renault , 6397
Rover , 359
Saab , 235
Seat , 1812
Škoda , 845
Smart , 903
Spyker , 3
Ssangyong , 346
Subaru , 27
Suzuki , 289
Talbot , 1
Tata , 63
Toyota , 7278
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 12
UAZ , 4
VW Volkswagen , 42283
Volvo , 1445
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 14
Zastava , 20

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.18 Qer 09:46
Linku:
Dyqani ,

Autobus Mercedes Benz Daimler Chrysler

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:44
Linku:
,

Audi A3 2.0 tdi 2009

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 08:33
Linku:
,

Okazion shitet Citroen C3 2014 Nafte 50000km

Historiku i makinës

4 699 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 18:35 ,

Mercedes benz A180 Avantgard

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:35 ,

Mercedez Benz

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:35 ,

MERCEDES E 220 CDI 2011 AUTOMAT AVENGARD FULL

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:35 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:35 ,

↪ Shitet SUBARU FORESTER 2010 ↩

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

C Max-1.6 CDI-2010•Dokum~ Prill 2022•Xhama te Zinj Origjin•

Historiku i makinës

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:35 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:35 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

Historiku i makinës

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:35 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:35 ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Dyqani ,

Mitsubishi pjera 3.2ddi

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:35 ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Bluemotion 2009 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4-D /2007/MANUALE ✅ SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:34 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:34 ,

Ford..fiesta 1.4..naft...Automat..vit.2008...

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:34 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2010

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

Golf 5 automat 1.9 naft

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:34 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE AUTOMAT

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 ,

Renault Twingo

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:34 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

Historiku i makinës

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 Dyqani ,

VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 nafte

Historiku i makinës

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:34 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.6 NAFTE 2011

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:34 ,

Toyota..Yaris..1.4 naft…kam..Automat..

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:34 Dyqani ,

Opel Astra 1.6 naft viti 2015

Historiku i makinës

8 010 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:34 ,

okazion

Historiku i makinës

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

Historiku i makinës

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.8 NAFTE. 2007

Historiku i makinës

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 ,

Toyota..Corolla..1.4 naft ..Automat...sa po ardhur..

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:33 ,

Golf 5 ose nderrohet

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:33 ,

Ford..Fusion..1.4 naft ..vit 2007..

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:33 ,

VW CADDY 1.9 DIESEL AUTOMAT SUPER I VECANTE

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 ,

Toyota Auris Keyless-go 2007

Historiku i makinës

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:32 ,

Tata Indica 2014

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione