Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 158
Aixam , 82
Alfa Romeo , 1768
Alpina , 26
Artega , 12
Audi , 16251
BAIC , 2
Bentley , 28
BMW , 11657
BMW , 1
Bugatti , 15
Buick , 5
Cadillac , 14
Chevrolet , 195
Chrysler , 485
Citroën , 2390
Corvette , 5
Dacia , 98
Daewoo , 22
Daihatsu , 5
DeTomaso , 1
Dodge , 107
Ferrari , 6
Fiat , 4974
Ford , 17912
GMC , 12
Grecav , 1
Honda , 144
Hummer , 2
Hyundai , 1151
Infiniti , 11
Isuzu , 107
Jaguar , 395
Jeep , 809
Kia , 693
KTM , 19
Lada , 3
Lancia , 671
Land Rover , 3312
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 2
Maserati , 7
Maybach , 2
Mazda , 559
Mercedes-Benz , 78306
MG , 30
MINI , 171
Mitsubishi , 2074
Morgan , 5
Nissan , 2415
NSU , 4
Opel , 7930
Peugeot , 3308
Piaggio , 21
Pontiac , 2
Porsche , 150
Proton , 1
Renault , 5426
Rover , 305
Saab , 181
Seat , 1396
Škoda , 621
Smart , 716
Spyker , 3
Ssangyong , 301
Subaru , 16
Suzuki , 211
Talbot , 1
Tata , 59
Toyota , 5161
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 10
UAZ , 1
VW Volkswagen , 32956
Volvo , 1107
Wartburg , 2
Wiesmann , 4
Yugo , 10
Zastava , 17

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 14:01
Linku:
,

Golf 7. Automat. 1.6 nafte. Shum ekonomik

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 20:28
Linku:
,

Range Rover V8 4.4 Naft 395hp 2014 Autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:52
Linku:
,

Range Rover Sport Autobiography Fabrike

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 17:18
Linku:
,

Okazion Passat Lungo

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:56
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 X-DRIVE, 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

26 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:18 ,

C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 91.000 KM ��������

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:18 ,

(0kazion) shitet E220, Manuale

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 ,

Shitet Audi Q7 S-line ,e bardhek

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

OKAZION ! BMW X5 (Vetem 1 pronar)

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:18 ,

Okazion BenzC250CDI S.W.BlueEFFICIENCY Avantgarde

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Shitet bmw 530

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:18 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:18 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Mercedes Benz GLK 250 viti 2013

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:17 ,

Pasat 2017 naft 2.0 km 0 Full kovertim 30000 euro

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:17 ,

FAMILY 6+1

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:16 ,

Porche Cayenne

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Audi A8 2010 4.2

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 ,

VW GOLF PLUS 2.0 TDI AUTOMAT 2008 ���� ME DOGAN

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte e sapo ardhur 161 km!!!!

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:15 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Dyqani ,

E Class 250 bluetec AMG paket super fulll!!

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:14 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4D NAFT VITI 2009 ���� OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:14 ,

Audi A4 dizel

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Dyqani ,

VW Volkswvagen golf 5 Automatik cmimi 4300€

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:14 ,

Okazion Passat B6 i sapoardhur viti 2007 2.0 8 v

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

VW tiguan

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Bmw 120d automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Toyota Corolla 20 nafte.

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:14 ,

Mercedes E 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

��RANGE ROVER SPORT 2014 NAFT 3.0 FULL!!!

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:13 ,

yaris.

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:13 Dyqani ,

Alfa Romeo 147 1.9 mjt

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 Dyqani ,

Lancia Delta 1.6 MJT

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:13 Dyqani ,

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive viti 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:13 ,

VW Tuareg 3.0 Naft 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Auto Outlet AL - Toyota Avensis 2.2 D,manuale

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 Dyqani ,

Ford Focus 5p 1.6 tdci 2006

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 Dyqani ,

Mazda 6 2.0 cd viti 2005

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:12 Dyqani ,

Mercedes Benz E 320 cdi Avantgarde

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Mercedes -Benz Glk 220Cdi/4matic,panorama

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:12 ,

Nissan Qashqai

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:12 ,

FORD MONDEO 2008 2.0 NAFT AUTOMAT

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:12 ,

Suzuki swift 1.3 Diesel. Viti 2005. Manuale.

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 Dyqani ,

Mercedes Benz EVO 220 cdi

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

SHITET TOYOTA YARIS .1.4 NAFTE

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:12 ,

Ford c-max

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:12 Dyqani ,

Volkswagen Pasat Highline viti 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 ,

Audi A4 - 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Dyqani ,

Volkswagen Pasat Highline 2.0 tdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

SKODA OKTAVIA

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:12 ,

Okasion 3 DIT Mercedes S 350 L Okasion

41 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim