Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 186
Aixam , 85
Alfa Romeo , 1947
Alpina , 27
Artega , 13
Audi , 18575
BAIC , 7
Bentley , 30
BMW , 13818
Bugatti , 15
Buick , 6
Cadillac , 19
Chevrolet , 238
Chrysler , 540
Citroën , 2756
Corvette , 5
Dacia , 97
Daewoo , 27
Daihatsu , 5
DeTomaso , 1
Dodge , 124
Ferrari , 10
Fiat , 5843
Ford , 20600
GMC , 14
Grecav , 1
Honda , 172
Hummer , 7
Hyundai , 1290
Infiniti , 15
Isuzu , 112
Jaguar , 431
Jeep , 893
Kia , 783
KTM , 23
Lada , 3
Lancia , 764
Land Rover , 3742
Landwind , 2
Lexus , 17
Ligier , 2
Lincoln , 2
Lotus , 2
Maserati , 9
Maybach , 2
Mazda , 647
Mercedes-Benz , 89293
MG , 32
MINI , 198
Mitsubishi , 2262
Morgan , 5
Nissan , 2756
NSU , 3
Opel , 9029
Peugeot , 3669
Piaggio , 26
Pontiac , 2
Porsche , 179
Proton , 1
Renault , 6033
Rover , 334
Saab , 209
Seat , 1624
Škoda , 719
Smart , 814
Spyker , 3
Ssangyong , 326
Subaru , 20
Suzuki , 266
Talbot , 1
Tata , 60
Toyota , 6283
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 11
UAZ , 3
VW Volkswagen , 37845
Volvo , 1306
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 15
Zastava , 19

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

21 Jan 14:43
Linku:
,

Cls 320 Diesel 8500 Euro

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 19:45
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz A-Class

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:26
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent FORD C-MAX

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53
Linku:
,

SUPER OKAZION fiat fiorino 2010 1.3 jtd LEXO

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 21:54 ,

Mercedes Benz A class 180 CDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 ,

Renault Scenic 2015,automat,1.5 nafte,navi, 8700 Euro

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:54 Dyqani ,

Ford Focus 1.6cc Nafte Manuale 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 Dyqani ,

Mersedez benz c clas 2.2cc Nafte automat 2004

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ B200 2.0cc NAFTE AUTOMAT

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:52 Dyqani ,

Mersedez benz a clas a180 nafte automat 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 ,

Vw Tiguan 2.0 bluemotion

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 ,

Okazion per pak dit ky cmim 6800€ I fundit

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 Dyqani ,

VW Golf 5 1.9cc Nafte Manual 2008

5 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:52 ,

Shitet Audi A4 2.0 TDI S-line

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 ,

Range rover

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:51 ,

Mercedes Benz C200 CDI

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 ,

VW Passat 2.0 tdi 4 motion

4 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6cc Nafte Manual 2011

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:50 ,

Ford focus --2011-- **1.6 TDCI**

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:50 ,

cls 350 amg nafte e sapo ardhur nga gjermania

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:50 Dyqani ,

Ford C Max 1.6cc nafte manuale 2006

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:50 ,

Ford fiesta 2001 1.7 nafte letrat per nje vite

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:49 ,

Okazion E Class 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:49 ,

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:49 Dyqani ,

Smart fortwo 800cc nafte automat 2008

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:48 Dyqani ,

Chervolet Orlando 2.0cc Nafte Automat 2013

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:48 ,

Mercedes Benz Benz ML320 CDI Edition10

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:48 ,

Shitet Volvo V50 4550€

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 ,

Touran 7 vende viti 2006, automat, 2.0 TDI, navi, 4700 Euro

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:48 ,

SHITET ML320 4MATIC FULL OPTION

8 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:48 ,

Tiguan 2.0 automat ( 0 km ) e re

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:47 Dyqani ,

Ford S Max 2.0cc Nafte Automat 2010

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:47 ,

Ford c-max

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:47 ,

Mercedes Benz E Klas 280 Cdi Avangart viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 ,

Jeep

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:47 ,

B class disel

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 ,

shitet

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:47 ,

Shitet ford fiesta

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:47 ,

SHITET GOLF 7 1.6 DIESEL AUTOMAT FULL OPTIONS EXTRA

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:47 Dyqani ,

Citroen Grand C4 Picasso 1.6cc Nafte Automat 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:47 Dyqani ,

VW Sharan 1.9cc nafte manual 2006

5 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:46 ,

Shitet mecedes benz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:46 ,

BMW X6 35D BITURBO

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:46 ,

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:46 ,

OKAZION VETEM SOT 3000€ AUTOMAT 2008 URGJENT

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 ,

Wv POLO 1.2 nafte 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:46 ,

Mercedes Benz A180 Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 Dyqani ,

Opel Zafira 1.9cc Nafte Manual 2008

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:45 ,

Transport Tirane-Durres-Tirane

350 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:45 Dyqani ,

Opel Zafira 1.9cc Nafte Automat 2006

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:45 ,

FORD FUSION 1.4 NAFT VITI 2010 SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:44 ,

280 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Dyqani ,

Citroen grande pikaso C4 1.6cc nafte automat

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim