Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 126
Aixam , 28
Alfa Romeo , 375
Alpina , 11
Artega , 4
Audi , 3123
BAIC , 3
Bentley , 21
BMW , 2695
Bugatti , 8
Buick , 14
Cadillac , 85
Chevrolet , 522
Chrysler , 160
Citroën , 1360
Corvette , 18
Dacia , 56
Daewoo , 284
Daihatsu , 156
Dodge , 45
Ferrari , 35
Fiat , 5065
Ford , 4801
GMC , 29
Great Wall , 17
Honda , 444
Hummer , 37
Hyundai , 730
Infiniti , 24
Isuzu , 5
Jaguar , 158
Jeep , 220
Kia , 218
KTM , 3
Lada , 17
Lancia , 718
Land Rover , 129
Landwind , 2
Lexus , 35
Lifan , 3
Ligier , 4
Lincoln , 69
Lotus , 3
Maserati , 50
Maybach , 2
Mazda , 360
Mercedes-Benz , 7083
MG , 53
MINI , 706
Mitsubishi , 358
Nissan , 1449
NSU , 2
Opel , 4519
Peugeot , 2457
Piaggio , 63
Pontiac , 10
Porsche , 583
Proton , 3
Renault , 2946
Rover , 106
Saab , 35
Seat , 964
Škoda , 554
Smart , 4187
Ssangyong , 14
Subaru , 42
Suzuki , 445
Talbot , 1
Tata , 6
Toyota , 2372
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 9140
Volvo , 430
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 10
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 11:52
Linku:
,

SHITET

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:52
Linku:
,

Vw Jetta 2.0 i 2013

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:27
Linku:
,

AUDI Q5 PREMIUM

Historiku i makinës

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 19:29 ,

�� Ford Kuga Titanium ��

Historiku i makinës

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:28 ,

��OKAZION�� Nissan Sentra SR 2017

Historiku i makinës

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:27 ,

AUDI A6 2.4 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 ,

Toyota Auris 1.6

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:24 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:24 ,

OKAZION A4 2.0T PRESTIGE FULL

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:23 ,

VOLVO XC90 2011 7 VENDE

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 ,

OKAZIOON.FIAT.PANDA.1.0.PERFEKTE.

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Tojota 2007 benxin 1.0 Okazion 3800 OKAZION

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:22 ,

PORSCHE PANAMERA 2010 Ne gjendje perfekte

Historiku i makinës

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:21 ,

E 2012 benzin

Historiku i makinës

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:21 ,

Toyota Yaris 2008

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

AUTOMAT-BENZINE-GAZ SAAB 2.0T -04 SHITET OSE NDERROHET

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 ,

CMIMI OKAZION - FIAT CROMA 2005

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:20 ,

Shitet S class 550 benzin lungo viti 2011

Historiku i makinës

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 ,

C class 2012

Historiku i makinës

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:20 ,

Shitet bmw seria 3 benzin gaz 2006

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

Shitet Toyota Yaris 1.3 benzin viti 2009

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

Audi Q3 2015 benzin

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

Okazion Fiat panda 2009 123 mij klm 2800 euro

Historiku i makinës

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:18 ,

SHITET C CLASS VITI 2011

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:18 ,

Opel 2012 Automat benxin 1.2 Konvertim 5800 Euro

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:18 ,

��OKAZION�� SUPER SMART �� AUTOMAT��

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:18 ,

SHITET C CLASS

Historiku i makinës

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:15 ,

Automat

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:14 ,

Golf 6 2010 1.4 TSI

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Okazion VW Touareg R-Line 2012

Historiku i makinës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:14 ,

Okazion VW Touareg R-Line 2012

Historiku i makinës

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:14 ,

Volkswagen Touareg Full R-Line

Historiku i makinës

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:13 ,

Mercedes E 6.3 S

Historiku i makinës

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:13 ,

SHIT- NDERR MB C-180 KOMPRESOR-04 4000 EURO

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 ,

Citroen c4 1.6 benxin automat

Historiku i makinës

33 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 ,

BENZINE-GAZ-AUTOMAT 2.0T-04 FULL OPTIONS

Historiku i makinës

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione