Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 125
Aixam , 28
Alfa Romeo , 353
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 2709
BAIC , 4
Bentley , 18
BMW , 2353
Bugatti , 7
Buick , 13
Cadillac , 76
Chevrolet , 392
Chrysler , 151
Citroën , 1324
Corvette , 13
Dacia , 48
Daewoo , 268
Daihatsu , 143
DeTomaso , 1
Dodge , 49
Ferrari , 30
Fiat , 4589
Ford , 4416
GMC , 26
Great Wall , 15
Honda , 401
Hummer , 30
Hyundai , 683
Infiniti , 23
Isuzu , 4
Jaguar , 152
Jeep , 186
Kia , 195
KTM , 3
Lada , 16
Lancia , 691
Land Rover , 110
Landwind , 2
Lexus , 33
Lifan , 5
Ligier , 4
Lincoln , 54
Lotus , 2
Maserati , 39
Maybach , 2
Mazda , 308
Mercedes-Benz , 6228
MG , 53
MINI , 651
Mitsubishi , 310
Nissan , 1365
NSU , 2
Opel , 4302
Peugeot , 2310
Piaggio , 58
Pontiac , 10
Porsche , 522
Proton , 2
Renault , 2803
Rover , 100
Saab , 32
Seat , 872
Škoda , 516
Smart , 3873
Ssangyong , 13
Subaru , 39
Suzuki , 384
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 2102
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 8080
Volvo , 277
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 08:15
Linku:
,

�� GOLF-6 - 1.4 TSI AUTOMATIK 7G KM ORIGJINALE , ��

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:14
Linku:
,

VW TIGUAN 2.0 TSI 4 MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 14:20
Linku:
,

Shitet Fiat Stilo 2004 1.2 1000€

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 16:40
Linku:
,

Audi Q5 2018

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Pri 11:52
Linku:
,

Audi S4 3.0 TFSI 3X S-Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 06:42 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 230 Kompressor Benzine Gas BRC

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:42 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:38 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:30 Dyqani ,

OKAZION TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN VITI 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 05:06 ,

Ford fiesta automat gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 04:53 ,

Mitsubishi outlander 2.4 Automat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:17 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:17 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:43 ,

Toyota Yaris

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:41 ,

Golf—VI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:29 ,

BMW X3 M Performance����

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:47 ,

Opel Vectra 2006 - 2.2 Benzin (((( Okazion )))))

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:34 Dyqani ,

Opel corsa 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:32 ,

��OKAZION�� VW Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:32 ,

Golf 5 Automat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:32 ,

Mercedes Benz 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:22 ,

VW FOX 1.2 Benzin - 07 ����

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:14 ,

Toyota yaris 2016 ��40.000 km��

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 02:09 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:09 ,

Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:09 ,

toyota yaris 1.3 2003 Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 ,

Mercedes-Benz C 300 benzine, AMG, Automt, 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:53 ,

Ford Ka 1.2 benzine, 2010, manual, klima 96000km

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:39 ,

VW PASSAT PER PJESE

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:36 ,

Audi a6 s line exlusiv interior supercharget 15300€

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:34 ,

Okazion Benz b

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:33 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:18 ,

c 250 AMG

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:17 ,

Opel Meriva‼️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:16 ,

Tiguan 2.0T ‼️

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:16 ,

C200 Kompresor‼️

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:15 ,

C 300‼️

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:15 ,

C 300‼️

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 ,

C 300 ⚡️4 Matic⚡️2012‼️

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:15 ,

Mercedes Benz S550 Full‼️

1 111 111 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:03 ,

C 300 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:56 ,

Peugeot 308cc 2010 Kabrio

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:56 ,

Slk 200 compresor

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 ,

Audi Q7 2008 (Full Option)

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:55 ,

Bmw X5 Viti 2008 3.0 Benzine Automatike Full Tavan Xhami

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:55 ,

Vw Tiguan Viti 2011 Kamio Automatike Tavan Panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 ,

Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:54 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:54 ,

Shitet&Nderrohet Opel Corsa 2015 Automatike

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:51 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:50 ,

Citroen C3 Automatike Viti 2003 1.6 Benzine

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:49 ,

Audi A4 2.0T Quattro Gaz+Benzine Automatike 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:48 ,

Vw Polo 1.2 Benzine Viti 2007 Kamio Manuale

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:46 ,

BMW X3 28i Xdrive

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione