Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 121
Aixam , 25
Alfa Romeo , 346
Alpina , 10
Artega , 4
Audi , 2540
BAIC , 5
Bentley , 15
BMW , 2256
Bugatti , 6
Buick , 13
Cadillac , 74
Chevrolet , 385
Chrysler , 151
Citroën , 1305
Corvette , 13
Dacia , 46
Daewoo , 263
Daihatsu , 136
DeTomaso , 1
Dodge , 47
Ferrari , 29
Fiat , 4673
Ford , 4366
GMC , 28
Great Wall , 15
Honda , 389
Hummer , 27
Hyundai , 673
Infiniti , 23
Isuzu , 4
Jaguar , 150
Jeep , 171
Kia , 196
KTM , 3
Lada , 16
Lancia , 669
Land Rover , 105
Landwind , 2
Lexus , 29
Lifan , 2
Ligier , 4
Lincoln , 52
Lotus , 2
Maserati , 37
Maybach , 2
Mazda , 298
Mercedes-Benz , 5961
MG , 55
MINI , 637
Mitsubishi , 296
Nissan , 1351
NSU , 2
Opel , 4233
Peugeot , 2278
Piaggio , 55
Pontiac , 11
Porsche , 504
Proton , 2
Renault , 2759
Rover , 99
Saab , 32
Seat , 857
Škoda , 512
Smart , 3813
Ssangyong , 14
Subaru , 39
Suzuki , 370
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 2034
Trabant , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 7810
Volvo , 257
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 8
Zastava , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 21:12
Linku:
,

SUPER AUDI A8 2011 OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 23:16
Linku:
,

Jeep Wrangler MONSTER

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Mar 13:15
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 2012 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 15:48
Linku:
,

SHITET SUPER MAZDA OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 12:57 ,

SHITET RENAULT CLIO 1.2 BENZINE AUTOMATIK

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:57 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:57 ,

MAZDA 3 1.6 BENZIN AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:56 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:56 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 ,

MERCEDES BENZ E 350 4Matic 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 ,

�� Shitet Mercedes C180 Super Gjendje ��

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Fiat idea 1.4 benzin automat okazion !!!!

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:54 ,

Shitet Smart viti 2010,look brabus 2014

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:54 ,

Passat cc 2.0 T R-line

11 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Dyqani ,

���� OKAZION ����

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

OKAZION Toyota Yaris 2007 / ✅ / me letra deri ne Nëntor 2021

3 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:50 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat����

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 Dyqani ,

⛔️Benz c240 benzin automat⛔️

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

MINI CCOPER INOÇENTI. VITI 1977. BENXIN

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:49 ,

SKODA Fabia

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 ,

Mitsubishi colt automat benxin2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:48 ,

Audi A5 S-Line

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 ,

OKAZION VW POLO VITI 2018 MOTOR 1.0BENZIN KAMBIO AUTOMAT

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:48 ,

Ford Focus 1.8 i/gaz-Lovato Full ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

Mazda Tribute

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

MERCEDES C-180 KOMPRESSOR MANUAL SAPO ARDHUR ����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Shitet A class

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

AUDI RS6 5.0 V10 580HP BITURBO QUATTRO+NDERRIM

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:44 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 ,

Fiat Cinquecento

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:44 ,

BMW 328i XDrive

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 ,

BMW X6 M 35i Xdrive

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

VW Golf 6 GTI

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 ,

BMW X3 28i Xdrive

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:43 ,

Mercedes Benz C300 AMG Line

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

Opel corsa 650€

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:42 ,

daevo lanos

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:41 ,

Shitet peugeot 107 viti 2008- mundsi nderrimi

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 ,

Mercedes Benc C230 BenzineAutomat

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Seat Alhambra Kambio Automatike Benzine 1.8 Viti 2003

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.3 BENZINE VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:39 ,

Nissan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6500 €

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:39 ,

Mercedez benz A Clas

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:39 ,

Polo Okazion

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione