Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 2
Alfa Romeo , 14
Audi , 304
Bentley , 2
BMW , 199
Cadillac , 5
Chevrolet , 25
Chrysler , 3
Citroën , 48
Dacia , 11
Daihatsu , 2
Dodge , 5
Ferrari , 1
Fiat , 86
Ford , 209
Honda , 11
Hyundai , 52
Isuzu , 1
Jaguar , 11
Jeep , 7
Kia , 16
KTM , 1
Lancia , 17
Land Rover , 60
Lexus , 1
Lincoln , 2
Maserati , 2
Mazda , 15
MINI , 10
Mitsubishi , 21
Nissan , 38
Opel , 143
Peugeot , 47
Porsche , 18
Renault , 61
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 31
Škoda , 42
Smart , 25
Ssangyong , 11
Subaru , 1
Suzuki , 13
Tata , 3
Toyota , 186
Volvo , 28
Yugo , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

20 Jan 10:32
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:36
Linku:
,

VW Touran 2011 2.0 super okazion per pak dit 7500euro

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 01:17
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 10:26
Linku:
Dyqani ,

Shitet VW PASSAT �� 125.000 Lekë

125 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:25
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - CITROEN C5

120 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:02 ,

BMW X5 4.8L LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:02 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:01 ,

BMW X6 5.0L LOOK M -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:01 ,

BMW X6 5.0L LOOK M -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:00 ,

��OKAZION�� Golf Plus 1.9 Naft 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:00 ,

��OKAZION�� Audi A4 2.7 Naft S-Line

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 ,

OKAZION Mercedes Benz E280 Naft automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2L -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:59 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2L -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:58 ,

Audi A3 sline

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:57
Linku:
Dyqani ,

OKAZION HUNDAI SANTAFE 4X4 2009/2.2 NAFTE

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 ,

MERCEDES-BENZ GL320-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 ,

MERCEDES-BENZ GL420-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:55 ,

MERCEDES BENZ ML63 -09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:53 ,

VW Polo1.2 Benzin Viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:52 ,

E 220 CDi AUTOMAT Viti 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 ,

Ford Fusion 1.4 Benzin Viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:50 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:49 ,

Audi A 4 ⚪️200 Nafte Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 ,

E 300 Nafte AUTOMAT Viti 1996

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

WOLKSWAGEN CADY

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 ,

Range Rover Sport HSE 3.0 Nafte

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:47 ,

OPEL MERIVA 1.3 NAFTE

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 ,

Shitet makine

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 ,

Audi A7 S-Line Prestige 2016, TDI 3.0 quattro.

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:46 ,

Mercedes Benz GLA 2016 - 51.000 km

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 ,

OPEL MERIVA 1,3 NAFTE VITI 2009

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:45 ,

Shitet Mercedes Benz ML-270 Dizel, kambio automat

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:41 ,

Shitet Ose Ndrohet Me Makine Benzin Gas A Class 2006 2.0Naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

BMW X5 nafte 10/10

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:38 ,

Passat 2.0 tdi 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:38 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

BENZ E KLAS E200 NAFTE AUTOMATIK VITI 2013

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 ,

RENAULT MEGANE 1.5

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 ,

HYUNDAI VERACRUZE 2007 CMIM I DISKUTUESHEM

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:27 ,

Suzuki swift 1.3 benzin 07 okazion

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:26 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 ,

Passat cc R-line okazion !

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 ,

C 240 4matic

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

Fiat idea

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:25 ,

Vw Tiguan 2.0T R Line okazionn !!!

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

Opel Meriva 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:18 ,

E 320 cdi EVO 4Matik

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 ,

��RANGE ROVER SPORT 2014 NAFT 3.0 ME DOGAN TE PAGUAR

33 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:15 ,

BMW X6M POWER XDRIVE OKAZION 12.500 EURO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:15 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:15 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:15 ,

BMW seria 3 , 320D 2010 , Okazion ��

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Mercedes-Benz A class 1.7 nafte viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim