Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 99
Aixam , 56
Alfa Romeo , 1838
Alpina , 16
Artega , 9
Audi , 22038
BAIC , 8
Bentley , 27
BMW , 15448
Bugatti , 7
Buick , 20
Cadillac , 134
Chevrolet , 1008
Chrysler , 671
Citroën , 3997
Corvette , 19
Dacia , 133
Daewoo , 268
Daihatsu , 213
DeTomaso , 1
Dodge , 228
Ferrari , 13
Fiat , 9283
Ford , 22901
GMC , 52
Great Wall , 43
Grecav , 7
Honda , 653
Hummer , 107
Hyundai , 2373
Infiniti , 49
Isuzu , 108
Jaguar , 740
Jeep , 1168
Kia , 993
KTM , 14
Lada , 20
Lancia , 1225
Land Rover , 4082
Landwind , 4
Lexus , 66
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 92
Maserati , 63
Maybach , 6
Mazda , 978
Mercedes-Benz , 85017
MG , 48
MINI , 1099
Mitsubishi , 2170
Morgan , 3
Nissan , 4075
NSU , 4
Opel , 12558
Peugeot , 5387
Piaggio , 57
Pontiac , 8
Porsche , 1267
Proton , 1
Renault , 6950
Rover , 373
Saab , 217
Seat , 2391
Škoda , 1480
Smart , 3809
Spyker , 2
Ssangyong , 303
Subaru , 120
Suzuki , 861
Talbot , 2
Tata , 53
Tesla , 8
Toyota , 9489
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 4
UAZ , 9
VW Volkswagen , 45093
Volvo , 2509
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 12
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.19 Mar 18:04
Linku:
Makina , Tiranë

2017 NISSAN XTRAIL GAZ BENZINE OKAZJON

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 09:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Toyota auris 1.6 benzine automat 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 15:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C200 automat

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:23
Linku:
Makina , Durrës

BMW 520D F10 2011 Gjendje Perfekte!!

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:28 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Makina , Durrës

VW Jetta 2008,Automatike

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 63 AMG

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

VW Golf 1.9 TDI •LOOK R32•

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Kavajë

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 DIESEL

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ ME 7 VENDE DOKUMENTA OK

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 •FACELIFT•

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Fier

Mercedes E class W212 viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander viti 2011 2.2 TD4 160 cv

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen New Beetle 1.9 tdi 105 cv Cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

✅️ AUDI A7 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford Kuga Titanium 4wD 2.0 tdci 163cv

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27
Linku:
Makina , Tiranë

Tiguan-okazjoon

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Durrës

E 320 CDI 4-Matic Avantgarde

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.2 TD4

17 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Vlorë

Shitet Nderrohet ML 250 2014 BLUETEC

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Citroen C5 Exclusive viti 2009 2.0 hdi

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander viti 2009 2.2 TD4

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

U Shit Fiat Scudo viti 2012 2.0 mjt

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford Transit 2.0 tdci

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Citroen Nemo viti 2014 1.3 hdi 80cv

6 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

10 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2011 1.2 benzin-gas

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Bmw 320d sw

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 Exclusive 2.4 Jtdm 20V 210CV

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw viti 2013 1.6 tdci 95 CV Plus Business

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo viti 2006 1.6 hdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Bmw, X5, M, full option, gjendje perfekte

28 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

shitet automat 4*4

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione