Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 51
Aixam , 47
Alfa Romeo , 1376
Alpina , 6
Artega , 6
Audi , 13799
BAIC , 3
Bentley , 22
BMW , 10752
Bugatti , 7
Buick , 14
Cadillac , 81
Chevrolet , 684
Chrysler , 551
Citroën , 2717
Corvette , 9
Dacia , 100
Daewoo , 227
Daihatsu , 120
Dodge , 124
Ferrari , 10
Fiat , 6529
Ford , 15660
GMC , 34
Great Wall , 28
Honda , 469
Hummer , 77
Hyundai , 1519
Infiniti , 32
Isuzu , 76
Jaguar , 550
Jeep , 751
Kia , 724
KTM , 15
Lada , 14
Lancia , 916
Land Rover , 2502
Landwind , 2
Lexus , 47
Ligier , 2
Lincoln , 69
Maserati , 33
Maybach , 3
Mazda , 667
Mercedes-Benz , 59390
MG , 46
MINI , 760
Mitsubishi , 1644
Morgan , 1
Nissan , 2870
NSU , 3
Opel , 8590
Peugeot , 3977
Piaggio , 33
Pontiac , 8
Porsche , 919
Renault , 5522
Rover , 314
Saab , 161
Seat , 1691
Škoda , 990
Smart , 2773
Spyker , 2
Ssangyong , 236
Subaru , 62
Suzuki , 549
Talbot , 2
Tata , 41
Toyota , 5902
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 29160
Volvo , 1413
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 8
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 23:56
Linku:
,

Mercedes Benz S600 V12

26 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:37
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00
Linku:
,

PEUGEOT ALLURE 3008, AUTOMATIKE, MOTOR 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Nën 14:53
Linku:
,

Shitet Golf GTI 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 10:25
Linku:
,

Shitet vw passat 2006 2.0 tdi

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:47 ,

Yaris 1000 kubik

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:47 Dyqani ,

❌FORD FIESTA 2007 MOTORR 1.4 NAFTE ❌

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

Citroen Xsara Pikasso(OKAZION)

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:47 ,

Jeep Wrangler

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:47 ,

A CLASS SUPER GJENDJE

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Dyqani ,

�� OKAZION SMART PANORAMIK NAFTE ��

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:47 ,

Okazion gjendja super nderrohet + -vetem Whatsup

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:47 ,

Shitet C Class 2010 Benzin+Gas

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Dyqani ,

VW Passat 2.0 TDI-Automat-Full Option!!!

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

MERCEDES BENZ VANEO 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:47 ,

Land Rover 2012 HSE SD4 , me Garanci, Nderrohet

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 ,

Nissan Qashqai

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 ,

Golf 7 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:46 ,

Golf 6 gtd 2.0 diesel mds nderrimi..

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 ,

Mercedes Benz E320CDI Avantgarde Kamio Automatike

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 ,

C4 kambio automat gaz, benzin super okazziioooonnn

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 Dyqani ,

SHITET C KLAS 220 CDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani ,

C 220 CDI BLUEEFICIENCY "AMG"sport pakete

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:46 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 ,

BENTLEY CONTINENTAL GT

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:46 ,

Shitet S4000 Hybrid Presidencial

18 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:46 Dyqani ,

✅ OKAZION RANGE ROVER SPORT HSE ✅

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 ,

Ford Kuga Automat 2010 2.0 naft 4x4 - 9400€ diskutushem

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani ,

✅ OKAZION RANGE ROVER SPORT 3.0 ✅

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 Dyqani ,

❌FORD FIESTA 2009 MOTORRI 1.4 NAFTE SUPER GJENDJE❌

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:46 Dyqani ,

Panda ‼️‼️

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:46 ,

OPEL CORSA-VITI 2011-Motor 1.2 Benzin+ Gaz

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:46 ,

Mercedes Benz E 270 CDI

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 ,

OKAZION BMW 320D XDRIVE 2009 FULL SUPERGJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:46 ,

Shitet/ndrrohet S class 320 nafte-11800€ disk

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani ,

Jeep Wrangler 2.5-Benzin +GAZ 4X4

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani ,

❌VOLKSWAGEN GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE❌

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 Dyqani ,

Toyota Corolla 1.4 Dizel- AUTOMATIKE ‼️‼️

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 ,

OKAZION C KLAS AVANTGARDE AUTOMAT FULL SAPOTARGUAR

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 ,

Bmw 530 Automat

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 ,

Tyota Yaris- 1.4 Nafte- 2007

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 ,

Ford focus TDDI

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani ,

BMW X drive 328d 2015 Sapo ardhur !!

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:46 ,

citroen c4 picaso

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:45 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo FULL

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:45 ,

Okazion c klas sapoardhur full supergjendje

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:45 ,

Smart ForTwo Cabrio

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:45 ,

Okazion Land Rover Discovery TD5 2.5 nafte automat

11 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:45 ,

VW 2014 PASSAT CC, GAZ/BENZINE LUXURY EDITION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:45 ,

OKAZION YARIS START STOP SUPERFULL SUPERGJENDJE

3 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:45 Dyqani ,

C220 cdi super gjendje me sherbime

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim