Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 50
Aixam , 47
Alfa Romeo , 1360
Alpina , 7
Artega , 8
Audi , 13340
BAIC , 4
Bentley , 23
BMW , 10336
Bugatti , 7
Buick , 15
Cadillac , 78
Chevrolet , 664
Chrysler , 544
Citroën , 2617
Corvette , 10
Dacia , 97
Daewoo , 229
Daihatsu , 119
Dodge , 116
Ferrari , 9
Fiat , 6356
Ford , 15154
GMC , 37
Great Wall , 25
Honda , 448
Hummer , 75
Hyundai , 1488
Infiniti , 34
Isuzu , 78
Jaguar , 536
Jeep , 737
Kia , 706
KTM , 15
Lada , 15
Lancia , 887
Land Rover , 2472
Landwind , 3
Lexus , 56
Ligier , 2
Lincoln , 63
Maserati , 30
Maybach , 3
Mazda , 639
Mercedes-Benz , 58055
MG , 48
MINI , 742
Mitsubishi , 1623
Morgan , 1
Nissan , 2733
NSU , 3
Opel , 8386
Peugeot , 3861
Piaggio , 32
Pontiac , 8
Porsche , 898
Proton , 1
Renault , 5397
Rover , 311
Saab , 160
Seat , 1644
Škoda , 958
Smart , 2704
Spyker , 2
Ssangyong , 232
Subaru , 56
Suzuki , 516
Talbot , 2
Tata , 42
Toyota , 5524
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 28025
Volvo , 1349
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 8
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 10:08
Linku:
Dyqani ,

Smart ForFour

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26
Linku:
,

Audi A5

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - MERCEDES-BENZ A-CLASS

245 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:46
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent VW TOURAN 2006

389 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:37
Linku:
,

range rover sport 36500

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 17:15 ,

Audi S4 3.0 TFSI 410 HP Supercharged 3x S-line

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:15 ,

MERCEDES-BENZ EVO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

MERCEDES C 200 CDI BLUEFICENT-AVANGARD FACELIFT-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:15 ,

TOYOTA IQ

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:15 Dyqani ,

Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Automat Diesel 06

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:15 ,

Okazion‼️‼️Audi A8 03/2009,mundesi nderrimi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Dyqani ,

Audi A6 3.0TDI allroad Super full 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 ,

GLE 350D

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:14 ,

BMW X6 4.4TWIN TURBO��

13 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:14 ,

Shitet C class manual 1.8 Benz-gaz kompresor

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:14 ,

TOYOTA AVENSIS

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

Blej Makina Te Perdorura.. Ne gjendje pune ose jo.

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

Blej Makina te t gjitha llojeve...

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:14 ,

Shitet Toyota Rav 4 Full Options 2.2 Naft 2006..

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

Blej makina Te Perdorura....!

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 1.9 naft Automat.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Dyqani ,

Fiat Panda 1.2 Benzine Manuale Swiss Auto

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 Dyqani ,

Okazion!BMW 120D—2.0 Diesel Sapoardhur!06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Dyqani ,

Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Manual 08

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:13 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:13 ,

Audi A6 S Line 2014

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:13 ,

Shitet Mercedes-Benz C220 2700€

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:12 ,

volkswagen passat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:12 ,

Shitet/nderrohet

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.8 Diesel 03

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

Toyota yaris 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

BMW X6 3.5 NAFT XDRIVE 2010 FULL OPTION

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:11 ,

Mercedes Benz C 220 CDI BLUEEFICIENCY AVANTGARD-13

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 ,

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:11 ,

TOYOTA RAV 4 2.2 D-CAT 4X4 AWD EDITION FULL -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:11 ,

Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 ,

VW CADDY 1.9 TDI FAMILY LIFE HIGHLINE OKAZION 07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 ,

Mercedes Benz C 220 CDI ///AMG AVANTGARD FULL-09

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 ,

Mercedes-Benz C220 CDI EVO 2006 SAPOERDHUR ����

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 ,

AUDI A3 2.0TDI FACELIFT S LINE SPORTBACK AUTOMA-09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:10 ,

Volkswagen Caddy 1.6 TDI 2011 PERFEKTE NDERROHET

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 ,

Vw Caddy 1.9 Nafte viti 2006 sapo ardhur nga ����

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 ,

FIAT CINCUECENTO 900 KUBIK kamio manual

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:10
Linku:
,

OKAZION!!! Audi Q5, QUATTRO 3.0 TDI

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

SEAT LEON VITI 2011 BENZIN GAZ 1.2 ME LETRA

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:09 Dyqani ,

VW TOURAN 2.0 NAFT 2006 AUTOMAT ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:09 ,

GOLF NAFTE 1.9 TDI KONDICIONER EKONOMIK

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:09 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:09 ,

MERCEDES BENZ E 350 CDI*PANORAME* AMG *4 MATIC -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Dyqani ,

TOYOTA LAND CRUSIER 4.2cc nafte manuale

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim