Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 62
Aixam , 48
Alfa Romeo , 1429
Alpina , 7
Artega , 8
Audi , 14169
BAIC , 3
Bentley , 25
BMW , 11020
Bugatti , 7
Buick , 15
Cadillac , 81
Chevrolet , 694
Chrysler , 570
Citroën , 2753
Corvette , 10
Dacia , 110
Daewoo , 228
Daihatsu , 124
Dodge , 126
Ferrari , 15
Fiat , 6693
Ford , 16098
GMC , 38
Great Wall , 29
Honda , 476
Hummer , 79
Hyundai , 1557
Infiniti , 36
Isuzu , 80
Jaguar , 560
Jeep , 765
Kia , 747
KTM , 16
Lada , 15
Lancia , 933
Land Rover , 2571
Landwind , 3
Lexus , 48
Ligier , 2
Lincoln , 70
Lotus , 1
Maserati , 35
Maybach , 3
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 62645
MG , 51
MINI , 768
Mitsubishi , 1723
Morgan , 1
Nissan , 2911
NSU , 3
Opel , 8799
Peugeot , 4055
Piaggio , 34
Pontiac , 8
Porsche , 924
Proton , 1
Renault , 5632
Rover , 317
Saab , 166
Seat , 1723
Škoda , 1007
Smart , 2802
Spyker , 2
Ssangyong , 241
Subaru , 62
Suzuki , 556
Talbot , 2
Tata , 42
Toyota , 5959
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 4
UAZ , 3
VW Volkswagen , 29862
Volvo , 1442
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 9
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 19:48
Linku:
,

OKAZION MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMAT

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 22:57
Linku:
,

Toyota Prius

8 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:15
Linku:
,

Mercedes Benc C 220 CDI i diskutuahem

7 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:00
Linku:
,

Mercedes E - class Automat CDI PERFEKT

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 00:00
Linku:
,

PEUGEOT ALLURE 3008, AUTOMATIKE, MOTOR 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 08:11 Dyqani ,

EVO 200 NAFTE AUTOMAT AVANGARD SUPER E PASTER

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.2 BENZINE SUPER EKONOMIKE

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:11 ,

Jaguar S-Type

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:11 ,

Ford Focus 1.6 AUTOMATIK

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:11 Dyqani ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN+GAZ LETRA 1 VIT SUPER EKONOMIK

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 Dyqani ,

PUNTO 1.9 NAFT MULTIJET TAVAN PANORAMIK LOOK ABARTH

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 ,

Mercedes Benz S320 AMG

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Dyqani ,

TOYOTA AUTIS 2.0 NAFTE MANUAL ARDHUR GJERMANIA

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:10 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:10 Dyqani ,

Fiat Panda 2010

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:10 Dyqani ,

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT SUPER EKONOMIK GJERMANIA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

SHITET VETEM SOT E NESER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

Audi A8 3.0 2007 M.Nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:10 Dyqani ,

C220 AUTOMAT SPORT EDITION GJENDJE SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

OKAZION...AUDI A6 2014

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:10 ,

Mercedez Viano Ambiente 3.0 V6 CDI Long VIP

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:10 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:10 ,

MercedesBenz C180 Benzin Gaz

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:10 ,

OKAZION NE SUPER GjENDJE YARIS 1.4 NAFTE VITI 2008 MANUAL

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:10 Dyqani ,

TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT ARDHUR GJERMANIA SAPO TARGU

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

Mercedes Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Dyqani ,

TOURAN 2.0 NAFT-MANUAL-EKONOMIKE-7 VENDE(NDERROHET

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:09 ,

Vw Sharan 1.9 Automat 2005

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

BMW 320D 2007 NDERROHET

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Dyqani ,

A4 AUTOMAT NAFT SAPO TARGUAR NGA GJERMANIA S-LINE

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

BMW X5

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

B Class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Dyqani ,

Lancia Musa AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

Bmw Seria 7 3.0 Pa Taks Lluksi

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

Golf 5 okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:08 ,

Mercedes Benz A Clas 170 CDI

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:08 ,

SHITET CADDY 1.9 TDI VITI 2006 MANUAL SUPERGJENDJ

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

Bmw 535 Pa Taks Lluksi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

Shitet cady 1.9 viti 2006 manual

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

VW-VOLKSWAGEN-POLO

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:08 ,

Mercedes Benz E 270 CDI

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Bmw 530 Automat

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

Smart ForTwo Cabrio

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:07 ,

Makina me Qera

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:07 ,

Makina me Qera "ORA"

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:07 ,

Toyota-Yaris

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:07 ,

VW GOLF PLUS CROSS, AUTOMAT, 1.4 TSI, 2008, Full

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 ,

Toyota-auris

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:06 ,

Okazion Mercedes E CLASS W212 AMG LOOK

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim