Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 196
Aixam , 73
Alfa Romeo , 2760
Alpina , 43
Artega , 35
Audi , 30306
BAIC , 19
Bentley , 43
BMW , 22452
Bugatti , 11
Buick , 28
Cadillac , 153
Chevrolet , 1118
Chrysler , 890
Citroën , 5000
Corvette , 24
Dacia , 165
Daewoo , 318
Daihatsu , 253
DeTomaso , 1
Dodge , 272
Ferrari , 25
Fiat , 12366
Ford , 30617
GMC , 63
Great Wall , 48
Grecav , 8
Honda , 882
Hummer , 116
Hyundai , 2857
Infiniti , 66
Isuzu , 132
Jaguar , 959
Jeep , 1441
Kia , 1214
KTM , 21
Lada , 24
Lancia , 1558
Land Rover , 5273
Landwind , 5
Lexus , 81
Lifan , 5
Ligier , 4
Lincoln , 104
Lotus , 4
Maserati , 68
Maybach , 11
Mazda , 1259
Mercedes-Benz , 126742
MG , 66
MINI , 1243
Mitsubishi , 3052
Morgan , 4
Nissan , 5053
NSU , 4
Opel , 16776
Peugeot , 7047
Piaggio , 67
Plymouth , 1
Pontiac , 11
Porsche , 1456
Proton , 3
Renault , 9430
Rover , 498
Saab , 305
Seat , 3190
Škoda , 1804
Smart , 4108
Spyker , 3
Ssangyong , 370
Subaru , 140
Suzuki , 1038
Talbot , 2
Tata , 60
Tesla , 10
Toyota , 11140
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 9
UAZ , 10
VW Volkswagen , 62658
Volvo , 3068
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 17
Zastava , 19

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ Q7 S line 7 vende ���� super full

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf +

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 23:43
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet BMW 730LD

40 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 200 CDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:37 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:37 Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Korçë

Audi A6 ��⚜️

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Nderrohet passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

NISAN MICRA 1.2 BENZIN 120 MIJ KM

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Bmw

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:36 Makina , Fier

SHITET VW TIGUAN

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 2013

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Shitet Ford C Max 1.6 nafte viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Shitet Skoda Fabia 1.4 nafte viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Shitet A Class 150 benzine viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Berat

Toyota 2011! Automat Okazion

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Makina , Vlorë

Nisan 1.5 diesel��������

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Vlorë

Fiat idea.1.4 automat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Makina , Vlorë

����Ford focus 1.6 nafte����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Mercedes C Class Kalsse C220 CDI automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Shitet nissan note

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Makina , Kavajë

Mercedes c220 CDI automat Viti 2008

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 200 CDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TIGUAN

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Makina , Fier

E320 4matic panorama super full

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:33 Makina , Tiranë

Peugeot 301 (viti 2018)

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione