Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 116
Aixam , 60
Alfa Romeo , 2124
Alpina , 22
Artega , 28
Audi , 19844
BAIC , 8
Bentley , 36
BMW , 15944
Bugatti , 9
Buick , 19
Cadillac , 101
Chevrolet , 790
Chrysler , 718
Citroën , 3459
Corvette , 15
Dacia , 128
Daewoo , 268
Daihatsu , 139
Dodge , 159
Ferrari , 22
Fiat , 8953
Ford , 21684
GMC , 50
Great Wall , 31
Grecav , 2
Honda , 612
Hummer , 84
Hyundai , 1977
Infiniti , 52
Isuzu , 102
Jaguar , 766
Jeep , 966
Kia , 902
KTM , 17
Lada , 22
Lancia , 1197
Land Rover , 3456
Landwind , 3
Lexus , 52
Lifan , 1
Ligier , 3
Lincoln , 76
Lotus , 4
Maserati , 37
Maybach , 6
Mazda , 909
Mercedes-Benz , 91491
MG , 66
MINI , 908
Mitsubishi , 2308
Morgan , 1
Nissan , 3572
NSU , 2
Opel , 11994
Peugeot , 5253
Piaggio , 46
Pontiac , 10
Porsche , 1063
Proton , 1
Renault , 7513
Rover , 421
Saab , 237
Seat , 2296
Škoda , 1285
Smart , 3135
Spyker , 3
Ssangyong , 294
Subaru , 81
Suzuki , 668
Talbot , 2
Tata , 52
Toyota , 7286
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 6
UAZ , 3
VW Volkswagen , 42510
Volvo , 1837
Wartburg , 3
Wiesmann , 4
Yugo , 10
Zastava , 13

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 14:08
Linku:
,

Shitet Smart

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet FORD FOCUS

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:04
Linku:
,

���� Mercedes-benz C180 kompresor ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53
Linku:
Dyqani ,

Toyota Corolla Verso

480 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:53
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:14 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 03:13 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:12 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:12 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:12 ,

Mercedes Benz CLK 270 CDI

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:11 ,

Volkswagen Touran

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:09 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:06 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:06 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:05 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:05 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:05 ,

Renault Twingo

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:04 ,

Mercedes Benz E220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:04 ,

Mercedes Benz R Class okazion

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:03 ,

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:59 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

Passat 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:48 ,

OKAZION 1300€ ��

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:48 ,

Mercedes Benz S320 cdi Long

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:45 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:38 ,

Nisan micra 1.5 naft 2004 shitet per arsye emigrimi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:36 ,

Mercedes S320 Cdi diesel Full Option

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:31 ,

BMW seria 1

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:30 ,

Peugeot 206

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:30 Dyqani ,

Volkswagen Polo 1.4, Benzin/Gaz, viti 2010, manuale

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 02:30 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN/GAZ MANUALE 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:24 ,

Polo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:23 ,

Shes Fiat Croma

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:22 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:22 ,

Okazion ! A class 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:17 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:16 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:59 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 CROSSOVER 2.2D-CAT, 139.719 km, 2010, automatike

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:59 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 tdi, viti 2005, kambio manuale

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:59 Dyqani ,

Peugeot 1007, 1.6 Benzine, viti 2007, automat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:59 Dyqani ,

Mercedes benz C 220 EVO, kambio automatike, viti 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54 ,

SH I T E T URGJENT

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:49 ,

Toyota yaris

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:48 ,

Benc C 220

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:48 ,

BMW X3 4x4

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:47 ,

Toyota Rav 4

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:47 ,

ML sport

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:47 ,

Audi A3 2.0 nafte

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:47 ,

ml 350 diesel

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Toyota yaris 1.4 nafte

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:47 ,

Reno megan

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:46 ,

Fiat Idea 1.3 nafte

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 ,

Seat Leon automatik

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:46 ,

Benc C 220

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione