Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 232
Aixam , 84
Alfa Romeo , 3201
Alpina , 52
Artega , 40
Audi , 33684
BAIC , 23
Bentley , 52
BMW , 24659
Bugatti , 17
Buick , 33
Cadillac , 182
Chevrolet , 1258
Chrysler , 1002
Citroën , 5744
Corvette , 24
Dacia , 182
Daewoo , 382
Daihatsu , 322
DeTomaso , 2
Dodge , 307
Ferrari , 25
Fiat , 14840
Ford , 36100
GMC , 73
Great Wall , 53
Grecav , 10
Honda , 1028
Hummer , 126
Hyundai , 3189
Infiniti , 74
Isuzu , 140
Jaguar , 1087
Jeep , 1603
Kia , 1368
Koenigsegg , 10
KTM , 21
Lada , 25
Lancia , 1846
Land Rover , 5820
Landwind , 5
Lexus , 96
Lifan , 5
Ligier , 5
Lincoln , 116
Lotus , 6
Maserati , 70
Maybach , 11
Mazda , 1428
Mercedes-Benz , 137539
MG , 76
MINI , 1463
Mitsubishi , 3433
Morgan , 5
Nissan , 5879
NSU , 5
Opel , 19897
Peugeot , 8271
Piaggio , 74
Plymouth , 1
Pontiac , 12
Porsche , 1598
Proton , 4
Renault , 11222
Rover , 580
Saab , 342
Seat , 3671
Škoda , 2002
Smart , 4639
Spyker , 3
Ssangyong , 419
Subaru , 154
Suzuki , 1187
Talbot , 2
Tata , 80
Tesla , 10
Toyota , 12974
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 10
UAZ , 11
VW Volkswagen , 71384
Volvo , 3337
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 19
Zastava , 22

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Ford Kuga 2.0 Disel Automat

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 23:59
Linku:
Makina , Tiranë

GLC 200d 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK),2012, SHUME E PASTER!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:56 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

Audi A4 Avant 2.0 tdi 2018 S-line

26 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:56 Makina , Berat

SHITET AUTI A6 NE GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Berat

A class benzine-gaz 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Peugeot 301 (viti 2018)

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Fiat bravo 1.9 naft manual 2007

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Smart for two 700 cc benzin automat 2004

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B 200 AUTOMATIK

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Golf V plus 1.9 naft manual

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Vlorë

Opel Corsa

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 naft automatik 2011

10 455 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

����BMW 325 benzin/gaz.����

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

ford fiesta 2007 1.6 naft manual

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

VW TIGUAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 2012 1.4Naft Euro5

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER RUBICON

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 220 AVANGARD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Touran 1.9 tdi viti 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

C Klas 204 benzine gaz ������������

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Touran 2.0 Automat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

mercedes benz c class 220 evo

4 400 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

C class 2012 Me targa

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Cls 500

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Audi Q5 Benzin & Gaz Prins

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Kia Optima 1.7 Naft Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

GLE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 automat 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione