Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 146
Aixam , 68
Alfa Romeo , 2495
Alpina , 30
Artega , 31
Audi , 22575
BAIC , 11
Bentley , 43
BMW , 17727
Bugatti , 13
Buick , 24
Cadillac , 116
Chevrolet , 881
Chrysler , 813
Citroën , 4011
Corvette , 15
Dacia , 138
Daewoo , 316
Daihatsu , 165
DeTomaso , 1
Dodge , 183
Ferrari , 23
Fiat , 10857
Ford , 26003
GMC , 57
Great Wall , 35
Grecav , 3
Honda , 721
Hummer , 93
Hyundai , 2234
Infiniti , 57
Isuzu , 106
Jaguar , 872
Jeep , 1094
Kia , 1014
Koenigsegg , 10
KTM , 17
Lada , 22
Lancia , 1452
Land Rover , 3878
Landwind , 3
Lexus , 67
Lifan , 1
Ligier , 4
Lincoln , 83
Lotus , 6
Maserati , 39
Maybach , 6
Mazda , 1035
Mercedes-Benz , 100129
MG , 75
MINI , 1046
Mitsubishi , 2613
Morgan , 2
Nissan , 4223
NSU , 2
Opel , 14404
Peugeot , 6293
Piaggio , 51
Pontiac , 11
Porsche , 1152
Proton , 2
Renault , 9145
Rover , 494
Saab , 268
Seat , 2664
Škoda , 1432
Smart , 3503
Spyker , 3
Ssangyong , 335
Subaru , 88
Suzuki , 752
Talbot , 2
Tata , 66
Toyota , 8532
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 7
UAZ , 3
VW Volkswagen , 49411
Volvo , 1985
Wartburg , 3
Wiesmann , 4
Yugo , 12
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 22:26
Linku:
,

Mercedez Benz B-class OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35
Linku:
,

Audi A4 S-line 2009 okazion

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:56
Linku:
,

VW TOURAN 1.9 me dogane

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16
Linku:
,

OKAZION Toyota prius (Hybrid) 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:30
Linku:
,

Shitet Toyota Avensis

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:33 ,

C CLASS 320benzin 4x4 2006 FULL (SUPER GJENDJE) ���� AUTOMAT

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

OKAZION: SHITET MERCEDES BENZ SPRINTER

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

Bmw X5 3.5xd 2011

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

SEAT IBIZA Super Ekonomik

1 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:33 ,

SHITET

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:33 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

Toyota corolla verso 2006

3 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:33 ,

MERCEDES C 180 KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY ��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

Mercedes Benz C 300 ‼️ OKAZION ‼️

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:33 ,

Ford Fiesta 1.4 ����- Ardhur nga Zvicra me dogane Viti2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:33 ,

E CLASS 220cdi 2005 FULL (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:33 ,

Mercedes C300 4Matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:33 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:33 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

Mercedez benz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:33 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE FULL OPSION VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:33 ,

AUDI A4 2.5 2004 AUTOMAT (SUPER GJENDJE) KABRIO/SALLON I KUQ

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

Wolswagen passat

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:33 ,

Fiat punto multijet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:33 ,

A Klas 05 OKAZION DISA DITE 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

BMW SERIA 1 2008 1.8naft (SUPER GJENDJE)

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

✔OKAZION✔ C CLASS 220naft FULL 2010 AUTOMAT (SUPER GJENDJE)

7 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

Bmw 320D 2.0 naft, full opsion e sapoardhur me dogan

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

��RANGE ROVER SPORT 2014 NAFT 3.0 ME DOGAN TE PAGUAR

33 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:32 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

Bmw 320D e sapoardhur me dogan FULL OPSION

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

Toyota corolla verso 2008 ( PRIVAT) okaziooooooon

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:32 ,

Okazion Mercedes Benz cclass sport edition

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:32 ,

Audi A3 sport back, 1.9 naft 2007, i sapoardhur me dogan

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

touran okazion automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

Ford Fiesta 1.4- Viti 2007 Ardhur nga Zvicra ����

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 ,

shitet ndrrohet opel corsa 2013 0692200345

4 770 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:31 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:31 ,

Opel Zafira 7 Vendesh Automatik

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 ,

E5.5 AMG V8 PANORAM 2011 SUPER FULL DOGAN E PAGUAR NDRROHET

14 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:31 ,

ML 350 BLUTEC VP2010 SAPO ERDHI ME DOGAN PAGUAR FULL MAKINA

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:31 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:30 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:30 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

SHITET C180 KOMPRESSOR 2010 LOOK AMG AUTOMAT (ZVICRA)

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:30 ,

Shitet E class Avantgarde 7 G Tronic

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:30 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Okazion ! A class 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione