Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 264
Aixam , 103
Alfa Romeo , 3336
Alpina , 59
Artega , 43
Audi , 34535
BAIC , 24
Bentley , 56
BMW , 25252
Bugatti , 22
Buick , 35
Cadillac , 195
Chevrolet , 1358
Chrysler , 1052
Citroën , 6135
Corvette , 29
Dacia , 203
Daewoo , 436
Daihatsu , 356
DeTomaso , 2
Dodge , 329
Ferrari , 27
Fiat , 15801
Ford , 37665
GMC , 75
Great Wall , 61
Grecav , 11
Honda , 1101
Hummer , 131
Hyundai , 3344
Infiniti , 78
Isuzu , 147
Jaguar , 1135
Jeep , 1682
Kia , 1435
Koenigsegg , 11
KTM , 22
Lada , 28
Lancia , 1985
Land Rover , 5980
Landwind , 6
Lexus , 106
Lifan , 5
Ligier , 5
Lincoln , 124
Lotus , 6
Maserati , 74
Maybach , 12
Mazda , 1531
Mercedes-Benz , 140116
MG , 85
MINI , 1549
Mitsubishi , 3616
Morgan , 6
Nissan , 6209
NSU , 6
Opel , 20998
Peugeot , 8800
Piaggio , 87
Plymouth , 1
Pontiac , 15
Porsche , 1669
Proton , 4
Renault , 11868
Rover , 607
Saab , 354
Seat , 3866
Škoda , 2118
Smart , 5365
Spyker , 3
Ssangyong , 437
Subaru , 158
Suzuki , 1281
Talbot , 2
Tata , 85
Tesla , 10
Toyota , 13707
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 10
UAZ , 12
VW Volkswagen , 73517
Volvo , 3401
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 23
Zastava , 25

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 16:23
Linku:
Makina , Tiranë

�� Shitet Peugeot 107 - 1950 Euro

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:18
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Auris Automat 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 10:03
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML full optional

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 11:11
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:44 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:43 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:43 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:42 Makina , Sarandë

7800€ Okazion Vito 2.2 cdi 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Mercedes-benz c300

86 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Peugeot 207 1.4 Diesel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Korçë

Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

X 5 automat super gjendje viti 2008 tel 0693029029

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Toyota fortuner 2016

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

FUGON PEZHO BOXER ME NDERRIM OSE SHITET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

OPEL BENZINE ME LETRA OSE NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Passat CC 2016, automat, 2.0 tdi, automat, navi, 14700 euro

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2011, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz c200

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

BENZ C KLAS 220 CDI BLUEFICIENCY, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen passat 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

FORD FIESTA 2007 1.4 NAFT OSE NDERRIM

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

BMW X3 AUTOMAT NAFTE OSE NDERRIM

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Fiat 500

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT OSE NDERRIM

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

FORD FUSION 1,4 NAFT OSE NDERRIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

FORD C MAX NAFTE OSE NDERRIM

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Passat 2006 Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

AUDIA4

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Scenic

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz automat

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan 2.0 nafte

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga nafte

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Ford B-Max 1.5 nafte

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza manuale 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 nafte

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione