Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 142
Aixam , 78
Alfa Romeo , 2309
Alpina , 28
Artega , 25
Audi , 19198
BAIC , 2
Bentley , 42
BMW , 14655
BMW , 1
Bugatti , 15
Buick , 25
Cadillac , 112
Chevrolet , 810
Chrysler , 760
Citroën , 3730
Corvette , 20
Dacia , 143
Daewoo , 348
Daihatsu , 166
DeTomaso , 1
Dodge , 153
Ferrari , 22
Fiat , 9963
Ford , 22761
Great Wall , 36
GMC , 50
Grecav , 1
Honda , 674
Hummer , 83
Hyundai , 1966
Infiniti , 55
Isuzu , 99
Jaguar , 788
Jeep , 1028
Kia , 920
Königsegg , 11
KTM , 16
Lada , 22
Lancia , 1348
Land Rover , 3404
Landwind , 3
Lexus , 81
Lifan , 1
Ligier , 3
Lincoln , 86
Lotus , 6
Maserati , 33
Maybach , 5
Mazda , 1075
Mercedes-Benz , 86055
MG , 80
MINI , 976
Mitsubishi , 2453
Morgan , 3
Nissan , 3908
NSU , 4
Opel , 13015
Peugeot , 5862
Piaggio , 49
Pontiac , 15
Porsche , 1015
Proton , 2
Renault , 8645
Rover , 457
Saab , 242
Seat , 2391
Škoda , 1235
Smart , 3475
Spyker , 3
Ssangyong , 318
Subaru , 87
Suzuki , 713
Talbot , 2
Tata , 59
Toyota , 7095
Trabant , 3
Triumph , 4
TVR , 6
VW Volkswagen , 42543
Volvo , 1631
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 12
Zastava , 16

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 10:42
Linku:
,

Audi A7 3.0 2016

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Korr 10:29
Linku:
,

Shitet Mercedes-Benz S 350 4Matic LPG 7-G TRONIC

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 11:58
Linku:
Dyqani ,

SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 00:35
Linku:
,

SHITET BMW 320 XDRIVE 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49
Linku:
,

Audi A6 2.4 Benzine/gaz

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 03:16 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 03:16 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 03:16 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:16 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 03:16 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:16 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:04 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:04 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:02 ,

Passat Portobagazh 2005 Automat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:02 ,

TOYOTA YARIS2006 1.4 D4D NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:02 ,

SHITET MAKINA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:02 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:02 ,

Mercedes Benz E270 Avangard

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:02 ,

makina ne super gjendje

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:58 ,

Makina me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:58 ,

Makina me Qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:58 ,

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:48 ,

shitet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:42 ,

Shitet makine Ford Focus Taxi OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:40 ,

Kia 1.1 nafte

2 006 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:39 ,

Okazion VW Sharan

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:26 ,

Shitet aklas 1.6 automat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:25 ,

Ford fusion 1.4naft viti 2007

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:24 ,

Polo 1.4 benzin motor i thjesht

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:09 ,

A class 1.7 nafte automatik me letra te paguara

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:09 ,

A class 1.4 benzine me letra te paguara

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:08 ,

Makina me qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:08 ,

����Bmw 320d 2.0 nafte 2009 Automat Full ����

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:08 ,

X5 3.0 Benzin - Gaz Sapoardhur

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:02 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor Gaz+Benzine 2004

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:02 ,

Mercedes-Benz C180 Kompressor Sport Edition ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:00 ,

VW Phaeton 3.0TDI Facelift Lungo FULL OPSION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:56 ,

Mercedes-Benz C200 EVO

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:55 ,

Range Rover Sport 5.0 supercharged 510hp

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:50 ,

CLA

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:49 ,

Shitet Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë V6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:48 ,

Vw Golf GTI 2.0 Gaz+Benzine Full Extra 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:48 ,

Urgjent !!!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Mercedes C220 2007 Automat

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:47 ,

Opel Antara 2.0 Nafte Automatike Full Options

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Seat Altea 1.9 Nafte Kamio Automatike Viti 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 ,

Shitet&Nderrohet Opel Insignia 1.6 Benzin+Gaz 2010

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 ,

C180 Gaz+Benzine Viti 1999 Kamio Manuale

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes E280 Nafte Automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:45 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes CLS320 2009

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Vw Touareg 2.5 Nafte Manuale Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:45 ,

Audi A3 Kamio Manuale 1.9 Nafte Viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:45 ,

Vw Golf 5 GTI 2.0 Benzine Automatike 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:45 ,

Vw Golf GTI 2.0 Gaz+Benzine E Vitit 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:40 ,

Golf 5 GT//LooK 2.0 Nafte Kamio Manuale

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim