Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 348
Aixam , 125
Alfa Romeo , 3369
Alpina , 68
Artega , 46
Audi , 34797
BAIC , 25
Bentley , 63
BMW , 25390
Bugatti , 25
Buick , 37
Cadillac , 203
Chevrolet , 1409
Chrysler , 1060
Citroën , 6215
Corvette , 29
Dacia , 212
Daewoo , 447
Daihatsu , 360
DeTomaso , 3
Dodge , 346
Ferrari , 32
Fiat , 16023
Ford , 38123
GMC , 76
Great Wall , 63
Grecav , 12
Honda , 1110
Hummer , 132
Hyundai , 3406
Infiniti , 80
Isuzu , 156
Jaguar , 1144
Jeep , 1715
Kia , 1487
Koenigsegg , 12
KTM , 26
Lada , 28
Lancia , 2016
Land Rover , 6006
Landwind , 7
Lexus , 110
Lifan , 10
Ligier , 7
Lincoln , 126
Lotus , 6
Maserati , 78
Maybach , 13
Mazda , 1552
Mercedes-Benz , 140955
MG , 89
MINI , 1569
Mitsubishi , 3640
Morgan , 6
Nissan , 6309
NSU , 7
Opel , 21196
Peugeot , 8910
Piaggio , 105
Plymouth , 1
Pontiac , 16
Porsche , 1679
Proton , 4
Renault , 12031
Rover , 614
Saab , 356
Seat , 3902
Škoda , 2157
Smart , 5811
Spyker , 3
Ssangyong , 442
Subaru , 162
Suzuki , 1324
Talbot , 3
Tata , 95
Tesla , 10
Toyota , 13794
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 14
UAZ , 14
VW Volkswagen , 73858
Volvo , 3417
Wartburg , 3
Wiesmann , 7
Yugo , 28
Zastava , 29

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 17:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ Q7 S line 7 vende ���� super full

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 12:12
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

MERCEDES E 350 2017

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 13:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FREELANDER | 2008 | 2.2 | DIESEL | AUTOMATIC | 227000 km

782 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:06
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Toyota Rav4 2.2 disel Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:39
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D VITI 07 MANUAL 6+1 MARSHE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:27 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:27 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:27 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:27 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:27 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:27 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:27 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA NDERROHET

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:24 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:24 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:24 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:20 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:19 Dyqani Makina , Durrës

VW VOLKSWAGEN TIGUAN R-LINE FULL OPTIONS

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Dyqani Makina , Durrës

2012 VW VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 ��SEL FULL OPTIONS��

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:19 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 Makina , Fier

Audi Q7

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:13 Makina , Elbasan

✅️ AUDI A7 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:09 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMATIK SUPER GJENDJE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:09 Makina , Tiranë

Touran 1.6 nafte 4+1 automat 2012 cel 0696944125 i padiskutu

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:03 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE-10 DIZEL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -10 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:00 Makina , Tiranë

��������w205 AMG LINE��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:57 Makina , Tiranë

B class 200 Cdi Blueefficence 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:54 Makina , Tiranë

Okazion Kia Soul 1.6 nafte 2016 Automat

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:51 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:51 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:51 Makina , Durrës

Golf 6 2012 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:48 Makina , Pogradec

Mercedes ML270 Nafte Automatike Viti 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

W211 SUPER GJENDJE !!!

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:48 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

benz c300 4matic

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 Makina , Fier

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione