Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 185
Aixam , 92
Alfa Romeo , 2339
Alpina , 35
Artega , 27
Audi , 19350
BAIC , 2
Bentley , 47
BMW , 14838
BMW , 1
Bugatti , 17
Buick , 27
Cadillac , 117
Chevrolet , 836
Chrysler , 778
Citroën , 3801
Corvette , 20
Dacia , 150
Daewoo , 360
Daihatsu , 173
DeTomaso , 1
Dodge , 165
Ferrari , 25
Fiat , 10161
Ford , 23078
Great Wall , 37
GMC , 51
Grecav , 2
Honda , 685
Hummer , 84
Hyundai , 1998
Infiniti , 58
Isuzu , 103
Jaguar , 800
Jeep , 1048
Kia , 955
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 22
Lancia , 1384
Land Rover , 3442
Landwind , 4
Lexus , 85
Lifan , 1
Ligier , 5
Lincoln , 89
Lotus , 6
Maserati , 36
Maybach , 5
Mazda , 1089
Mercedes-Benz , 86822
MG , 84
MINI , 994
Mitsubishi , 2475
Morgan , 3
Nissan , 3969
NSU , 5
Opel , 13191
Peugeot , 5958
Piaggio , 57
Pontiac , 16
Porsche , 1027
Proton , 2
Renault , 8775
Rover , 463
Saab , 244
Seat , 2416
Škoda , 1265
Smart , 3801
Spyker , 3
Ssangyong , 325
Subaru , 88
Suzuki , 742
Talbot , 2
Tata , 67
Toyota , 7219
Trabant , 3
Triumph , 4
TVR , 10
VW Volkswagen , 42900
Volvo , 1650
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 16
Zastava , 19

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

12 Korr 11:25
Linku:
,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 17:35
Linku:
,

NISSAN NOTE 1.6 BENZIN AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:03
Linku:
,

Nissan Navara 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 00:58
Linku:
,

Range Rover sport 4.2 supercharger

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:12
Linku:
,

VW Caddy 2011 sapotarguar nafte super gjendje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:18 ,

Opel zafira

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:18 ,

MAKINA ME QERA

25 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:18 ,

SUPER-OCAZION_GOLF V-2007-NAFTE-MANUALE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:18 ,

Fiat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:18 ,

SUPER CMIM VW NEW JETTA FACELIFT VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:18 ,

Mercedes benz 220 naft viti 2008 super gjendje a

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:18 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:18 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:18 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:18 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:17 ,

Peugeot 206 naftet 2003

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:14 ,

AUDI AUTOMATIK !!!

3 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

Seat Ibiza benzin+gaz

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 ,

Pasat

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:12 ,

Audi A4 1.8 T USA

3 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

Ford C Max okazion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 ,

Super okazion

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

BMW 530d super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

SKODA YETI VITI 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

FIAT IDEA, 1.4 BENXIN GAS, VITI 06, KM 84 000,

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:08 ,

BMW 320 automat

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:07 ,

Audi A 6 benzin 2.4 automatik

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:06 ,

Fiat panda 1.2 benzin viti 2008-2009

2 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:06 ,

Golf

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:06 ,

SHITET-OCAZION-FORD-FIESTA-2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:06 ,

Toytoa Avensis 2008 !!!!

45 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:06 ,

Cls 320 (mundesi nderrimi)

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 Dyqani ,

Lancia Delta 1.6 MJT

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 ,

SAPO ARDHUR - MAZADA 3 - 1.6 NAFTE - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 ,

Pasat 1.9 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:06 ,

TOYOTA AVENSIS - MANUAL - 2.0 NAFTE - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:06 ,

EVO 280, 3.0 BENXIN, 231 CV, ME DOGAN ( ZVICRA)

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 ,

SAPO ARDHUR - VW PASSAT - AUTOMAT - NAFTE - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 ,

OKAZIONNN !!! BMV 635 BI TURBO !! MUNDESI NDRIMI !

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:05 ,

SAPO ARDHUR- AUDI Q5 - AUTOMAT - FULL - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:05 ,

SAPO ARDHUR- TOYOTA YARIS - AUTOMAT - 1.4 - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:05 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE FACELIFT MODEL-2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 ,

VW PASSAT (SEL ) - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

OKAZION ! BMV SERIA 6 FULL OPSION ! MUNDESI NDRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:05 ,

MERCEDES GLE 350 (COUPE ) /// AMG LOOK - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:05 ,

FORD FIESTA-VITI 2010 1.6 DIESEL ECONETIC��PERFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:05 ,

SAPO ARDHUR- VW JETTA - AUTOMAT - 2.0 NAFTE -2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 ,

Sprinter 220 CDI Lungo

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:04 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 Dyqani ,

FORD FUSION 2004 MANUAL 166.000 KM✅

2 690 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:02
Linku:
Dyqani ,

BMW 730d INDIVIDUAL FULL OPTION NAFTE AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 CROSSOVER 2011 NAFTE, K.AUTOMATIKE

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim