Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 337
Aixam , 119
Alfa Romeo , 2471
Alpina , 44
Artega , 33
Audi , 20899
BAIC , 8
Bentley , 56
BMW , 15927
Bugatti , 28
Buick , 27
Cadillac , 128
Chevrolet , 889
Chrysler , 827
Citroën , 4132
Corvette , 22
Dacia , 159
Daewoo , 388
Daihatsu , 182
DeTomaso , 1
Dodge , 179
Ferrari , 41
Fiat , 11017
Ford , 24722
GMC , 58
Great Wall , 41
Grecav , 2
Honda , 754
Hummer , 90
Hyundai , 2140
Infiniti , 60
Isuzu , 111
Jaguar , 827
Jeep , 1137
Kia , 1019
Koenigsegg , 17
KTM , 28
Lada , 24
Lancia , 1479
Land Rover , 3745
Landwind , 4
Lexus , 88
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 88
Lotus , 6
Maserati , 44
Maybach , 5
Mazda , 1005
Mercedes-Benz , 93456
MG , 93
MINI , 1054
Mitsubishi , 2633
Morgan , 5
Nissan , 4227
NSU , 6
Opel , 14089
Peugeot , 6331
Piaggio , 75
Pontiac , 16
Porsche , 1117
Proton , 4
Renault , 9280
Rover , 500
Saab , 250
Seat , 2625
Škoda , 1353
Smart , 4277
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 87
Suzuki , 795
Talbot , 2
Tata , 78
Toyota , 7798
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45597
Volvo , 1811
Wartburg , 7
Wiesmann , 7
Yugo , 22
Zastava , 32

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

16 Sht 19:58
Linku:
,

Mercedes Benz C 300 AMG SAPO ARDHUR ME TARGA

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 10:19
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES-BENZ CLS-CLASS

1 150 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:02
Linku:
,

•Opel Astra 1.3TDCi ECOtec 2006 me dogane OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28
Linku:
Dyqani ,

SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 10:19
Linku:
Dyqani ,

Shitet Ford Edge 2007

930 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:46 ,

Jaguar S-Type

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:46 ,

Audi A3 Automat Targa AA M.Nderrimi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:46 ,

Volkswagen Pasat Automat Targa AA M.Nderrimi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

Renault 2010

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:45 ,

Mercedes Benz E220 Evo

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

Jaguar S Type 4.2 Benzin Gaz M.Nderrimi

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:45 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:45 ,

Kupole mitsubishi L200 tek gabin

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

Mercedes Benz GL 450 Benzin Gaz Targa AA

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:44 ,

Skoda Fabia Targa AA

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:44 ,

Toyota Auris 1.4 Naft 2009 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 ,

"Mercedes benz E270 Automat-Avantgarde��

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:44 ,

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 ,

Toyota Auris 2.0 Naft Full Option

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 ,

Toyota Auris 1.4 Naft 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 ,

Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 ,

Toyota Auris 1.4 Naft 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:44 ,

Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:44 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 ,

Dodge

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 ,

Frigorifer fiat doblo

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:43 ,

AUDI A6 2.0 NAFT VITI 2012-2013 KAMBJO AUTOMATIKE

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:43 ,

AUDI A6 3.0 TDI 4X4

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 ,

Wolsvagen cady 1.9 tdi viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:43 ,

Golf plus

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:43 ,

Mazda 4x4 me dogan 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:42 ,

Polo

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:38 Dyqani ,

AUDI A3 2007 AUTOMATIK ✅ TAPICERI LEKURE PANA ✅

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:38 Dyqani ,

TOYOTA YARIS BENZIN-GAZ FULL✅

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:38 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Automat

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:37 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ 3600€OKAZIOOON B-CLASS ✅

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:37 Dyqani ,

FORD FOCUS 2007 MOTORRI 1.6 NAFTE✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:37 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2007 GJENDJE PERFEKTE

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:37 ,

Bmw X5 Automat Targa AA M.Nderrimi

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:37 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:37 ,

Bmw X5 3.0 Targa

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:37 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2006 GJENDJE PERFEKTE

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:37 Dyqani ,

FORD FOCUS 2008 MOTORRI 1.6 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:37 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 06:37 Dyqani ,

TOYOTA CORROLA AUTOMATIKE 1.4 NAFTE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:36 ,

Audi A1 Benzin Gaz Targa AA M.Nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 06:36 ,

Land rover discovery 3 automat viti 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:36 ,

Volkswagen Passat 2.0 Automat Mundesi Nderrimi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:35 ,

Cls 320 naft automat mundesi ndrimi

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:35 ,

Audi A6 2.7 naft automat 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 ,

okazionnn oyota corolla verso 2.2 naft manual

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:34 ,

Bmw 320d 2010 automat nafte

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:34 ,

suzuki swift 1.3 benzin automat

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 ,

Okasion 3** Dit MERCEDES BENZ S350L**GLE NDERRIM*

34 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:33 ,

volkswagen caddy 1.9 naft manual 6+1 sendile

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim