Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 2
Audi , 5
BMW , 7
Bugatti , 2
Buick , 1
Chrysler , 9
Citroën , 2
Dacia , 3
Ferrari , 1
Fiat , 12
Ford , 22
GMC , 1
Honda , 1
Isuzu , 5
Jeep , 1
Lancia , 2
Maybach , 1
Mazda , 2
MG , 1
Nissan , 6
Opel , 7
Peugeot , 3
Porsche , 1
Renault , 11
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 3
Smart , 2
Suzuki , 1
Toyota , 4
UAZ , 1
Volvo , 28
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:07 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz 609D

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
Dje 19:28 Makina , Fier

Okazion i padiskutueshem

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
Dje 18:26 Makina , Kavajë

Shitet

12 348 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
24 Mar 13:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w123

10 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
20 Mar 22:59 Makina , Tiranë

Opel Astra Benzin Gaz

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
20 Mar 12:27 Dyqani Makina , Durrës

Shitet kamion

47 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
16 Mar 20:16 Makina , Durrës

mercedes benz e 200 evo

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
05 Mar 11:53 Makina , Berat

Shitet W124 Ne gjendje shum te mire

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
04 Mar 12:09 Dyqani Makina , Durrës

240 i restauruar Pa letra 300 000 leke i diskutueshem

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
03 Mar 18:15 Makina , Elbasan

Volvo 440 Euro 5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
01 Mar 21:34 Makina , Fier

Atego 818 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
24 Shk 13:09 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 4

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
22 Shk 04:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz 2.0 Benzin-Gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 21:46 Makina , Tiranë

Mikrobus Mercedes Benz Sprinter 416CDI

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 12:02 Makina , Durrës

mercedes benz e200 evo

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
19 Shk 18:05 Makina , Durrës

Kamjocin 207D viti 1989

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
19 Shk 13:19 Makina , Durrës

Kamjocin 207D

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
18 Shk 14:03 Makina , Durrës

Autobus Urban

23 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
05 Shk 20:56 Makina , Lezhë

⚠️Okazion⚠️ Shitet autobuz ( furgon 21 vendesh) Benz

19 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
28 Jan 14:07 Makina , Tiranë

Shitet Autobisi Neoplan

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
28 Jan 09:56 Makina , Tiranë

Atego 818

9 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
25 Jan 22:17 Makina , Durrës

Mercedez Benz E250 D 1993 gjendje shum e mire

4 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
17 Jan 02:48 Makina , Pogradec

Shes ose Nderroj Mercedes Benz w 211 EVO

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
16 Jan 13:22 Makina , Sarandë

Kerkoj te bleje Mercedes G Class Klas

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
15 Jan 11:53 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS 200 2006 AUTOMAT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
13 Jan 19:23 Makina , Korçë

Sprinter Frigorifer

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
12 Jan 05:50 Makina , Mat

w124

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
11 Jan 20:28 Makina , Mat

W124

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
02 Jan 08:18 Makina , Durrës

mercedes benz e 200

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
25 Dhj 15:35 Makina , Shkodër

Ford Transit viti 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
20 Dhj 09:15 Makina , Tiranë

Mercedes sprinter 316cdi

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
12 Dhj 19:45 Makina , Pogradec

Mercedes 207 D

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
03 Dhj 18:45 Makina , Gjirokastër

Shitet per arsye emigrimi

220 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
29 Nën 18:27 Makina , Berat

Okazion bus

3 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
24 Nën 19:32 Makina , Tiranë

Makineri kopjuse gdhendje druri

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
16 Nën 16:14 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Mercedez 124, 1990, 250D !

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
13 Nën 10:55 Makina , Fier

Autobus Travego 60+1

44 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
13 Nën 10:54 Makina , Fier

Autobus Travego 50+1

40 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
10 Nën 15:42 Makina , Fier

Mercedes Benz Atego viti 2007 manual

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
09 Nën 13:41 Makina , Tiranë

�� Shitet Sprinter 518 ��

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
27 Tet 21:58 Makina , Tiranë

shitet c klas 220 cdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
24 Tet 13:35 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E 350

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
21 Tet 10:54 Makina , Fier

shitet autobus man 32+1 vende dok+taksa 1 vit

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
18 Tet 17:10 Makina , Kukës

Kosove

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: > 500 000
15 Tet 11:29 Makina , Vlorë

Bizarke

22 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
05 Tet 12:12 Makina , Kolonjë

Petro

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
05 Tet 08:44 Makina , Mirditë

golf 3 1.9 nafte

1 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
05 Tet 08:44 Makina , Mirditë

golf 3 1.9 nafte

1 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
04 Tet 20:50 Makina , Shkodër

Shitet E-class 220

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
03 Tet 23:09 Makina , Fier

Benz 270 cdi

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione