Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 14
Aixam , 34
Alpina , 2
Audi , 11
BMW , 5
Bugatti , 4
Chrysler , 2
Citroën , 2
Dacia , 2
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 11
Ford , 35
GMC , 1
Isuzu , 3
Jeep , 1
Lada , 1
Lancia , 2
Mazda , 3
MG , 1
Morgan , 1
Nissan , 5
NSU , 1
Opel , 10
Peugeot , 3
Renault , 13
Rover , 1
Seat , 2
Škoda , 1
Smart , 2
Suzuki , 1
Toyota , 6
Volvo , 20
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

27 Nën 15:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES E-200 VITI 2009

1 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000

Dje 20:15 ,

bledi

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 20:14 ,

akuazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 13:14 ,

Autobot bot cisterna naft benxin gaz

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
Dje 10:07 ,

Sprinter 312

800 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
Dje 08:17 Dyqani ,

BMW 730

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 07:57 ,

Autobuz 404

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Nën 09:48 ,

ne gjendje shume tte mire

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Nën 14:41 ,

FUGON FRIGORIFER

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
28 Nën 06:55 ,

okazion super sprinter 290

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Nën 15:56 Dyqani ,

Shitet MERCEDES E-200 VITI 2009

1 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
24 Nën 18:57 ,

Mercedes 416 Cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
24 Nën 13:35 ,

Okazion 240

1 250 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Nën 15:51 ,

Shitet Makina

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
23 Nën 11:31 ,

Kamionçin Mercedez-Benz 813

4 000 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
23 Nën 08:30 ,

Karrotrec Mercedes Benz 416 cdi AUT

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Nën 07:22 ,

Mercedes-Benz furgon pasagjeresh

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Nën 06:30 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Nën 06:29 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Nën 23:03 ,

Mercedez Vito 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Nën 19:11 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
22 Nën 13:21 ,

G class 190d

2 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
13 Nën 19:24 ,

Disqe 17

400 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
13 Nën 13:17 ,

Shitet Mercedes Benz,viti 2001,Automat,Nafte

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
11 Nën 20:57 ,

shitet furgon 609

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Nën 00:45 ,

Kerkoj te blej audi A8 98-2003

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Nën 13:25 ,

Mercedes Aktros 1840

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Tet 07:28 ,

Kerkoj w123 per pjes kembimi ose me dokumenta

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
21 Tet 20:53 ,

shitet benxi 220 urgjent ? ndrrohet

15 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Tet 17:07 ,

1500

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Tet 21:43 ,

Motorr Betonpompe

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
19 Tet 11:22 ,

Fugon Ford

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Tet 20:46 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Tet 09:53 Dyqani ,

Shitet Benz i viteve 60

Viti: 60-at
Kilometrazha: > 500 000
11 Tet 19:44 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Tet 17:39 ,

Mercedes-benz 200D

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Tet 23:13 ,

Shitet autobus Mercedes Benx 303

8 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
08 Tet 22:56 ,

Autobus Skania Irizar

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Tet 11:09 ,

Mercedes Benz 200

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Sht 21:18 ,

Shitet mikrobuz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
29 Sht 12:12 ,

Volvo 460 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
29 Sht 12:08 ,

Shitet kok Volvo

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
28 Sht 12:35 Dyqani ,

Volvo FH500 42T – 913,000 KM

31 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: > 500 000
28 Sht 12:16 Dyqani ,

Volvo FH 42 T

19 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
27 Sht 19:04 ,

Shite Autobus

8 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Sht 22:44 ,

Volvo FH 400 viti 2007

20 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
23 Sht 22:43 ,

Volvo FH 400 Viti 2007

20 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
20 Sht 18:33 ,

Vario 814 Okazion !!

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Sht 22:20 ,

SHITET MERCEDES BENZ E200 NAFTE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
16 Sht 08:17 ,

Sprinter 313CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
12 Sht 13:06 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim