Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 19
Aixam , 36
Alfa Romeo , 43
Alpina , 3
Audi , 125
BMW , 93
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 1
Chrysler , 13
Citroën , 11
Dacia , 3
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 58
Ford , 203
GMC , 2
Honda , 3
Hyundai , 2
Infiniti , 1
Isuzu , 12
Jaguar , 1
Jeep , 3
Kia , 4
Lada , 1
Lancia , 9
Land Rover , 28
Lexus , 2
Ligier , 1
Maybach , 1
Mazda , 4
Mercedes-Benz , 2302
MG , 2
Mitsubishi , 33
Morgan , 1
Nissan , 23
Opel , 68
Peugeot , 15
Piaggio , 1
Porsche , 3
Renault , 41
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 16
Škoda , 10
Smart , 5
Subaru , 2
Suzuki , 7
Tesla , 2
Toyota , 31
TVR , 2
UAZ , 1
Volvo , 63
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.20 Mar 14:59
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 200 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:55
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet E-Klas 220cdi Automat

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:05
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Dje 23:52 Makina , Korçë

Mercedes-Benz ML 320 4Matic

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:55
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet E-Klas 220cdi Automat

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:51 Makina , Korçë

mercedes w123 300 td

Viti: 1983
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 21:41 Makina , Elbasan

Audi a4 1.9 tdi

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:13 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220Diesel CDI-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL-AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:51 Makina , Durrës

Shitet Sllon S300 Nafte Automatike 1996 Okazion 7€

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:05
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:47 Makina , Librazhd

Autobuz Daimler Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:11 Makina , Tiranë

Shitet Benz E class 220

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:08 Makina , Elbasan

Shitet Ford Galaxy

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:08 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI E-Class 2002 Automatic

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:08 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz E-class (W211) E270 CDI 2002 Automatic

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

AUDI A4 1.9 NAFTE NGA ZVICRRA

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:54 Makina , Shkodër

Mercedes 4 feneresh

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:45 Makina , Tiranë

SHITET

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:05 Makina , Elbasan

Okazion 2500 euro benz E 320 cdi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:59 Makina , Pogradec

Kolaudim dhjetor2024 taksa dhjetor2023siguracion dhjetor2023

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 14:13 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz 609D

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
Dje 13:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w123

10 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
Dje 12:41 Makina , Korçë

Mercedes S500 Long

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:20 Makina , Kavajë

Okazion Mercedes Vito 2.2 nafte 2004 nderrohet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 12:18 Makina , Lezhë

Opel vektra 1.9naft

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 12:16 Makina , Elbasan

Audi A8 look ABT, quattro! Unike!!!

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:05 Makina , Fier

✅2005 motorr evo✅

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 11:50 Makina , Durrës

OKAZION! Shes W124 CE200,kupe,viti 1993.

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:40 Dyqani Makina , Tiranë

KIA Carens, 2.0, nafte, viti 2004, kambio manuale

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:21 Makina , Tiranë

Passat Automat.

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 17:26 Makina , Kavajë

Shitet

12 348 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
23 Mar 14:34 Makina , Tiranë

Shitet 3500 € i diskutushem

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 13:46 Makina , Tiranë

CADDY 6000 Eur OKAZION 1.6 NAFTE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 13:22 Makina , Tiranë

SHITET 240d naft taksat e pagume

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 12:02 Makina , Mat

OKAZION FORD FIESTA 1.6TDCI

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 11:26 Makina , Tiranë

Benz benzin gas automat

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 09:46 Makina , Kukës

Crafter

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Mar 09:32 Makina , Fier

Mercedes e220 cdi viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 08:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz ML320 CDI 4MATIC

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 08:13 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz E-class 2001 W210

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Mar 06:54 Makina , Tiranë

Shitet w124 automat

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 17:36 Makina , Berat

Shitet makina

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Mar 15:45 Makina , Durrës

Sprinter MAXI 415 - 2009 - 4.6Ton

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 14:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S class EXTRA FULL OPTION

13 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 10:26 Makina , Shkodër

BMW E60 525

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 08:19 Makina , Pogradec

Sprinter 14+1

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

Opel Zafira

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 19:01 Makina , Elbasan

Mercedez-Benz w200

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 16:53 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDEZ-BENZ C CLASS220

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Mar 15:41 Makina , Berat

shitet mercedes benz 200

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Mar 14:02 Makina , Fier

Okazion

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
21 Mar 13:40 Makina , Elbasan

C klas 202

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 10:58 Makina , Tiranë

subaru legacy

280 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione