Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 22
Aixam , 37
Alfa Romeo , 86
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 610
BMW , 526
Bugatti , 4
Buick , 2
Cadillac , 1
Chrysler , 28
Citroën , 61
Dacia , 3
Daewoo , 1
Daihatsu , 3
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 165
Ford , 559
GMC , 2
Honda , 11
Hummer , 1
Hyundai , 20
Infiniti , 1
Isuzu , 16
Jaguar , 11
Jeep , 12
Kia , 19
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 31
Land Rover , 110
Landwind , 1
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 2
Maybach , 2
Mazda , 19
Mercedes-Benz , 6466
MG , 2
MINI , 5
Mitsubishi , 87
Morgan , 1
Nissan , 75
NSU , 1
Opel , 238
Peugeot , 79
Piaggio , 1
Porsche , 10
Renault , 144
Rover , 5
Saab , 30
Seat , 52
Škoda , 32
Smart , 16
Ssangyong , 3
Subaru , 5
Suzuki , 29
Tesla , 2
Toyota , 136
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1276
Volvo , 120
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Mar 00:52
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES ML 280 CDI

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A3 | 2005 | 2.0 | DIESEL | MANUAL | 330000 km

515 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 10:17
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO XC90 2005 Benzine/Gaz 2.5t

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 14:59
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 200 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:05
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Dje 23:52 Makina , Korçë

Mercedes-Benz ML 320 4Matic

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:55
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet E-Klas 220cdi Automat

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Volvo

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:51 Makina , Korçë

mercedes w123 300 td

Viti: 1983
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 21:41 Makina , Elbasan

Audi a4 1.9 tdi

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:38 Makina , Tiranë

����BMW 325 benzin/gaz.����

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:24 Makina , Korçë

Super

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 Benzin + Gaz-LOOK 2012-LUNGO-FULL OPTIONS

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Fier

VW Golf 5-1.9 Diesel TDI-2005-MANUAL-LETRA PAGUARA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:16 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT PARTNER Tepee-1.6 Diesel-2014-MANUAL-SUPER EKONOMIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:13 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E270 CDI Diesel-AUTOMATIK-2002-LETRAT 2024

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:13 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220Diesel CDI-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL-AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:03 Makina , Elbasan

S klas 3.5 benzin gaz full

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:03 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:47 Makina , Korçë

Shitet Volkswagen Golf 4-Motion

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:38 Makina , Korçë

Toyota Land Cruiser

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:26 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:13 Makina , Tiranë

Audi a4 allroad 3.0

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:51 Makina , Durrës

Shitet Sllon S300 Nafte Automatike 1996 Okazion 7€

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:27 Makina , Durrës

Shitet Audi A6 Automatike 2006 Okazion 5.000€

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:05
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:04 Makina , Korçë

Shitet 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:47 Makina , Librazhd

Autobuz Daimler Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:45 Makina , Kucovë

**Okazion** Mercedes Benz E270, nafte, viti 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:25 Makina , Korçë

Mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:11 Makina , Tiranë

Shitet Benz E class 220

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:08 Makina , Elbasan

Shitet Ford Galaxy

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:08 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI E-Class 2002 Automatic

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:08 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz E-class (W211) E270 CDI 2002 Automatic

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:05 Makina , Tiranë

A class 180 cdi - manuale - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:35 Makina , Korçë

Kamjocine Mercedes Benz 208D

3 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:24 Makina , Sarandë

Mercedes Benz C 200

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

AUDI A4 1.9 NAFTE NGA ZVICRRA

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:54 Makina , Shkodër

Mercedes 4 feneresh

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:45 Makina , Tiranë

SHITET

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:29 Makina , Tiranë

mercedes S350 BENZIN GAS PRINCE ����

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:10 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R350 4Matic Benzine-Gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:05 Makina , Elbasan

Okazion 2500 euro benz E 320 cdi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:59 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ W211 270 CDI 2004 FULL OPTION

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:59 Makina , Pogradec

Kolaudim dhjetor2024 taksa dhjetor2023siguracion dhjetor2023

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 15:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S320

7 909 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Sllon S class 300TD

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:01 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 3.0 diesel 2007

6 570 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:50 Makina , Kavajë

Shitet Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:38 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser HDJ 100

16 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:13 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz 609D

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
Dje 14:12 Dyqani Makina , Vlorë

Benz Sprinter 313 �� AUTO PENTA ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:08 Dyqani Makina , Vlorë

Jeep Cherokee

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:41 Makina , Korçë

Shitet mitsubish pajero 2.5 nate super gjendje

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:27 Makina , Tiranë

Shitet VW Golf 1.9T(DI) tkuqe

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione