Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 19
Aixam , 39
Alfa Romeo , 33
Alpina , 2
Audi , 278
BMW , 282
Bugatti , 4
Cadillac , 1
Chrysler , 11
Citroën , 35
Dacia , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 92
Ford , 335
GMC , 2
Honda , 5
Hyundai , 3
Infiniti , 1
Isuzu , 9
Jaguar , 4
Jeep , 5
Kia , 11
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 21
Land Rover , 42
Landwind , 1
Lexus , 2
Ligier , 1
Mazda , 5
Mercedes-Benz , 3643
MG , 2
MINI , 1
Mitsubishi , 47
Morgan , 1
Nissan , 37
NSU , 2
Opel , 129
Peugeot , 39
Piaggio , 1
Porsche , 2
Renault , 101
Rover , 4
Saab , 26
Seat , 34
Škoda , 11
Smart , 5
Ssangyong , 1
Subaru , 2
Suzuki , 2
Toyota , 57
TVR , 1
Volvo , 58
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

22 Nën 18:55
Linku:
,

Shitet Benz C-Class 1.8 Benzine Gas. Automatike.

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Nën 09:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES E-200 VITI 2009

1 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
12 Nën 10:06
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent MERCEDES BENZ E-CLASS

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:37
Linku:
,

Fiat punto 2004 benzin gas

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 09:51
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-benz S 320

247 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 19:16 ,

Mercedes-Benz-C-200-MANUAL-V-08-09����

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:15 ,

Sprinter 8+1

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:57 ,

Mercedes 416 Cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
Sot 18:57 ,

Mercedes Benz 416 Cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:57 ,

Okazion Audi A6 1.8Turbo benzin+gaz dhe nderohet

2 070 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:42 ,

C220 cdi automat 3400€ super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:42 ,

E220 cdi manual 6+R letra per 1 vit super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:29 ,

Audi A3

120 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:17 ,

Mercedes Benz 518 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:11 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 AUTOMAT FULL OPTION

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:08 ,

Shitet Volkswagen Passat TDi

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:54 ,

TOYOTA COROLLA VERSO 2.0 NAFT 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:24 ,

Skoda Octavia DSG 1.9 TDI 2006.

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:16 Dyqani ,

TOYOTA LAND CRUSIER 4.2cc nafte manuale

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:14 ,

SHITET E-220 AVANTGARDE-03 PANORAMA

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:29 ,

Range Rove Vogue

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:28 ,

Mercedes ML 270 CDI - 02 - Automat - Nderrohet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:24 ,

Shitet/nderrohet

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:00 ,

Shitet audi a4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:43 ,

Okazion Shes Bmw 320D viti 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:15 ,

Shitet ML 270 viti 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:50 Dyqani ,

Auto Ok

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:27 ,

mercedes benc 300 bencin

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:03 ,

Sprinter

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:58 ,

SHITET SKODA OCTAVIA 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:55 Dyqani ,

BMW 730

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 13:35 ,

Okazion 240

1 250 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 13:22 ,

Sllon 300 pa taks luksi 5000€

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:15 ,

OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:12 ,

Shitet Volkswagen

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:35 ,

Mercedes benz 220 cdi

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:13 ,

SHITET ose NDERROHET

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:55 ,

C220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:41 ,

Mercedes Benz E 270

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:41 ,

SHITET S350 BENZIN/GAZ

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:41 ,

SHITET S350 BENZIN/GAZ

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:21 ,

Shitet volvo v40 1.8 nafte

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:07 ,

Shitet vw caddy me letra

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:44 ,

Citroen Coupe DS3 1.6 Nafte e-HDI viti 2011

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:35 ,

C220 automat m.ndrimi Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:17 ,

bmw 530 okazion super gjendi

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:15 ,

Sprinter 312

800 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
Sot 09:14 ,

Mercedes benz 210

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:07 ,

Mercedes-Benz E270CDI Okazion per pak dit urgjent

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:38 ,

Toyota Land Cruiser

14 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:52 ,

Toyota Land Cruiser

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:47 ,

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:27 ,

C class 320 Diesel 7G ����

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:13 ,

Shitje BMW seria1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:17 ,

Peoget 307

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim