Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 32
Aixam , 37
Alfa Romeo , 253
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 2983
Bentley , 3
BMW , 2411
Bugatti , 4
Buick , 3
Cadillac , 8
Chevrolet , 19
Chrysler , 90
Citroën , 297
Dacia , 6
Daewoo , 8
Daihatsu , 4
DeTomaso , 1
Dodge , 16
Ferrari , 2
Fiat , 645
Ford , 2168
GMC , 3
Grecav , 2
Honda , 52
Hummer , 4
Hyundai , 89
Infiniti , 1
Isuzu , 25
Jaguar , 88
Jeep , 97
Kia , 85
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 97
Land Rover , 514
Landwind , 1
Lexus , 6
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 7
Maybach , 2
Mazda , 63
Mercedes-Benz , 19443
MG , 6
MINI , 37
Mitsubishi , 317
Morgan , 1
Nissan , 309
NSU , 2
Opel , 1112
Peugeot , 395
Piaggio , 1
Porsche , 60
Renault , 626
Rover , 22
Saab , 62
Seat , 217
Škoda , 116
Smart , 46
Ssangyong , 23
Subaru , 9
Suzuki , 46
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 489
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 5804
Volvo , 410
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 21:11
Linku:
Makina , Durrës

Audi A4 2007 2.0 TDI gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:03
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML full optional

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 200 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Mar 11:17
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO XC90 2005 Benzine/Gaz 2.5t

5 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:54
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Sot 14:05 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

JEEP PATRIOT 2.4L

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Porsche

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 Makina , Durrës

Mercedez Benz C 220 Automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

OKAZION C220

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:55 Makina , Berat

A class benzine-gaz 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

����BMW 325 benzin/gaz.����

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:52 Makina , Vlorë

OKAZION! C220 AUTOMATIK

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Volvo

8 808 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Ml 270 nafte automat viti 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47
Linku:
Makina , Durrës

BMW 320D xDrive E91 (Facelift)

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ padiskutueshem

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

X 5 automat super gjendje viti 2008 tel 0693029029

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz Ml super gjendje Evropiane viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

Shitet mercedes-benz ml viti 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 Makina , Fier

✅2005 motorr evo✅

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Tiranë

BMVX5 look 2010

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:35 Makina , Durrës

2012 bmw 320 diesel automat

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 Makina , Durrës

Chevrolet Equinox Gaz-Benzine

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

E60 3.0d shitet Nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Makina , Kucovë

NISSAN X TRAIL 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 Makina , Korçë

Audi A6

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6d 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

AUDI A4 B5 1.8T 150hp

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

BMW X5 4.0d PAKETA M PA TAKS LUKSI 30.000EURO

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz

26 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

Mercedes benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet Bmw x5 E70 look M me gjitha sherbimet e kryera

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Vw Golf PLUS ‼️ 1.9 Nafte��Super mjet��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Vlorë

BMW SERIA3 2009 3.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

2012 bmw 318 diesel automat

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Lezhë

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Mercedes c180..viti 1999..gaz benzine

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Kukës

Vw caddy maxi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet makina 2,5 nafe me dokumente deri tetor 2023

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Range rover sport

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Kukës

Shitet vw caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:19 Makina , Durrës

Shitet C class 2007 Okazion....

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:18 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E-class 220 Automat

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFT MANUAL VITI 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E320 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

��OKAZION �� Letra per 1 vit ✅️ C220 CDI Nafte Automatik ✅️

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione