Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 21
Aixam , 39
Alfa Romeo , 149
Alpina , 2
Audi , 1559
Bentley , 1
BMW , 1441
Bugatti , 3
Buick , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 8
Chrysler , 62
Citroën , 191
Dacia , 2
Daewoo , 7
Daihatsu , 1
Dodge , 3
Ferrari , 2
Fiat , 364
Ford , 1276
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 35
Hummer , 2
Hyundai , 51
Infiniti , 1
Isuzu , 16
Jaguar , 43
Jeep , 44
Kia , 55
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 66
Land Rover , 277
Landwind , 1
Lexus , 4
Ligier , 1
Lincoln , 5
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 12347
MG , 5
MINI , 8
Mitsubishi , 204
Morgan , 1
Nissan , 188
NSU , 1
Opel , 677
Peugeot , 216
Piaggio , 1
Porsche , 30
Renault , 409
Rover , 18
Saab , 51
Seat , 119
Škoda , 51
Smart , 19
Ssangyong , 12
Subaru , 3
Suzuki , 16
Tata , 1
Toyota , 227
TVR , 2
VW Volkswagen , 3107
Volvo , 213
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

20 Jan 10:32
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES E-200 VITI 2009

500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
Dje 17:39
Linku:
,

Shitet Ford Fokus

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 16:55
Linku:
Dyqani ,

Jaguar S-Tybe R

200 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 12:38
Linku:
,

OKAZION - SHITET MERCEDEZ BENZ 220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 10:17
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent FORD MONDEO

200 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 09:44 ,

E 200 CDi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:44 ,

Ford Focus 1.6 Benzine/Gaz

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7300 EURO

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 ,

����Shitet 730 Lungo Presidenciale Benzin Gas����2006

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:39 ,

Mercedes sprinter frigorifer & Klima

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:39 ,

OKAZION!!!!!!!!!!! AUDI A6

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 ,

Shitet S class 320

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 ,

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz E220 Cdi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 ,

Audi A6 benzin-gaz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:36 ,

Sprinter mallrash 2mish naft

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:35 ,

Audi A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMAT F1

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 ,

❗️Shitet OKAZION❗️

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:33 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 ,

Mercedes benz e 240 benzin+gaz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Dyqani ,

VW Golf 1.6 b.gaz vit 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 ,

Volkswagen vw Polo 1.4

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:28 ,

Shitet benz.

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:25 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 ,

Shitet Volkswagen sharan 2800€

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 ,

Audi A4 3.0 Sline

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 ,

Mercedes benz E270 Cdi Manual Portobagazh

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 Dyqani ,

NE SHITJE MERCEDES-BENZ E200CDI AVANTGARDE 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 ,

Mercedes Benz E280 EVO 2008 AUTO PENTA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 ,

Mercedes Benz S600 Lungo Presidencial FULL!! AUTO PENTA

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 ,

Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:17 ,

Passat 3c

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:15 ,

Ford Transit ‘92 2.5l

175 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:14 ,

Audi A4 1.8 Benzin Gaz BRC

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 ,

Shitet ose ndrohet me benzine-gas.Passati 4x4 1.9 tdi

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 Dyqani ,

✅ okazion bmw 730d ✅

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Dyqani ,

Mercedes Benz ML 270 CDI

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 ,

RANGE ROVER VOGUE

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 ,

SHITET ose NDERROHET E320

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:07 Dyqani ,

TOYOTA VERSO 2.2 D-4D 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:06 ,

Mitsubishi DID 3,2 nafte automat

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:05 ,

Volvo XC90 2.4 Naftë 2005.

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 ,

Audi A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMAT F1

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 ,

bmw x5

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:01 Dyqani ,

VW Golf 5 1.9TDI

3 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:00 ,

Golf 6 benzin+gas 100% me gas.

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 ,

Mercedes benz c220 cdi automatike

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 ,

Okazion �� Ford fiesta

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 ,

Okazion Benzin/Gaz

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:54 ,

Shitet Mercedes Benz Evo E320 Super Full EXTRA

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 ,

Nissan Micra 1.0 Benzine E Sapo Ardhur Nga Gjermania

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:48 ,

Shitet foristrade nissan

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:46 ,

SHITET & NDERROHET+LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim