Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 45
Aixam , 42
Alfa Romeo , 752
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 10706
Bentley , 6
BMW , 7845
Bugatti , 5
Buick , 8
Cadillac , 29
Chevrolet , 117
Chrysler , 227
Citroën , 1147
Dacia , 14
Daewoo , 24
Daihatsu , 15
DeTomaso , 1
Dodge , 63
Ferrari , 4
Fiat , 2465
Ford , 7583
GMC , 5
Grecav , 3
Honda , 213
Hummer , 14
Hyundai , 503
Infiniti , 3
Isuzu , 41
Jaguar , 278
Jeep , 381
Kia , 286
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 351
Land Rover , 1779
Landwind , 1
Lexus , 16
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 19
Maserati , 1
Maybach , 2
Mazda , 262
Mercedes-Benz , 50515
MG , 9
MINI , 220
Mitsubishi , 881
Morgan , 1
Nissan , 1103
NSU , 3
Opel , 4299
Peugeot , 1717
Piaggio , 4
Porsche , 282
Renault , 2314
Rover , 112
Saab , 135
Seat , 818
Škoda , 449
Smart , 198
Ssangyong , 90
Subaru , 33
Suzuki , 171
Tata , 5
Tesla , 2
Toyota , 2226
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 21290
Volvo , 1217
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota auris 1.4 Naft 2009 Me letra Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 17:12
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Auris

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg 3.0 TDI 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 20:39
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159 2.4 Diesel Manual 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:15 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus lx 570

26 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Golf 2007 AUTOMAT

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

9marshe amg fabrike

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET….E class 2011,nafte 2.2��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 3.0 TFSI Supercharged / Automat / Full

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel / Blueefficinecy / Automat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Full Option

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Dieael / Automat / Viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel / Manuale / Me Dogane

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

Ford mondeo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Renault Scenik 1.6 Benzin Gaz

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Toyota Avensis 2.0 D4D Diesel Viti 2006 Euro 4 Cmimi 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET…E class 350 nafte,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Mercedes-Benz C Klas 200 naftë i vitit 10/2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Citroen C5 2.0 Diesel Manuale

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

URGJENTE✅ Kerkojme Puntore ✅ Bojaxhi ,Elektroaut , Lavazhier

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Makina , Tiranë

✅ DISQE DHE GOMA SHEHU ✅ Te reja & Te perdorura ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Audi A6 Avant Quattro 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

JEEP PATRIOT 2.4L

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Porsche

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Shitet Audi A7 Gjendje Perfekte!!!

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai accent

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Durrës

Mercedez Benz C 220 Automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Volkswagen touareg

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

OKAZION C180 KOMPRESOR BENZINE/GAZ

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

‼️BMW X5 35xdrive 2012 Full Panoram ‼️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Shitet super BMW

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

OKAZION C220

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Fier

Pegout 207 1.4 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Vlorë

Opel Astra 1.7 Diesel viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:58 Makina , Lushnjë

1.1motorri

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Berat

A class benzine-gaz 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione