Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 28
Aixam , 41
Alfa Romeo , 527
Alpina , 3
Artega , 1
Audi , 6794
Bentley , 2
BMW , 5426
Bugatti , 4
Buick , 5
Cadillac , 17
Chevrolet , 69
Chrysler , 191
Citroën , 698
Dacia , 7
Daewoo , 22
Daihatsu , 7
Dodge , 23
Ferrari , 4
Fiat , 1554
Ford , 4984
GMC , 4
Grecav , 1
Honda , 146
Hummer , 11
Hyundai , 341
Infiniti , 2
Isuzu , 28
Jaguar , 214
Jeep , 215
Kia , 201
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 234
Land Rover , 1132
Landwind , 1
Lexus , 12
Ligier , 1
Lincoln , 17
Mazda , 153
Mercedes-Benz , 36193
MG , 8
MINI , 116
Mitsubishi , 668
Morgan , 1
Nissan , 731
NSU , 1
Opel , 2895
Peugeot , 1162
Piaggio , 3
Porsche , 204
Renault , 1750
Rover , 84
Saab , 112
Seat , 569
Škoda , 280
Smart , 107
Ssangyong , 69
Subaru , 14
Suzuki , 104
Tata , 4
Toyota , 1132
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 13321
Volvo , 665
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 11:09
Linku:
,

Hyundai 4x4 Okazionnn 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 15:32
Linku:
Dyqani ,

Mitsubishi Pajero

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:46
Linku:
,

VW CADDY LIFE 1.9 TDI 2007 (4+1 “ATP”)

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:57
Linku:
Dyqani ,

Shitet E350 v6 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:41 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:36 ,

MERCEDEZ E CLASS 2007 220 CDI 2007 PANORAMA

5 580 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:35 ,

C CLASS 2001 AUTOMATIK 220 CDI BAXHA OKAZION

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:32 ,

HyndayTtucson Manual 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 ,

OKAZION C-270 INDIVIDUAL

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 ,

benz

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 ,

Land Rover Freelander Shitet/Nderrohet me veture

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 ,

Lan Rover Freelander Shitet/Nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 ,

Land Rover Freelander-Shitet/Nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:30 ,

Alfa Romeo 159 1.9 diesel 150 hp

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 ,

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:27 ,

Mercedes benz E-class 350 bluetec 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 ,

✅Mercedes Benz E 220 dizel 2010 ✅

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 ,

Mercedes benz A class

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 ,

Jeep

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22 ,

FORD TRANSIT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:22 ,

C200 kompressor 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:21 ,

Shitet Chrysler Dodge 2000 nafte viti 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 ,

Mercedes-Benz C180 benzinë- gaz

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:19 ,

Benc

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:19 ,

C class automat 220 nafte 1995 nderrohet

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:19 ,

Lancia kappa 2.4jtd

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:18 Dyqani ,

SHITET E 220 CDI VITI 2012 FULL GJENDJE PERFEKTE

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Dyqani ,

����SHITET BMW X5 3.0 XDRIVE FULL NE GJENDJE PERFEKTEE

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 ,

Mercedez benz sprinter 209 cdi

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:18 ,

Mercedes benz e270 motorr i zi!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:17 ,

Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:16 Dyqani ,

SHITET BMW 530 VITI 2008 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:16 Dyqani ,

SHITET BENZ C250 4MATIC LOOK AMG GJENDJE PERFEKTE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 ,

Shitet Mercedes Benz

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13 ,

VW Volkswagen Golf V Benzine/Gaz BiFuel

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13
Linku:
,

��Mersedez-Benz ML 280 CDI 4 MATIC ��

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 ,

Mersedez-Benz ML 280 CDI 4 MATIC

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:11 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:09 ,

RENAULT LAGUNA 2.0 NAFTE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 ,

Range Rover Vogue

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:06 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:06 ,

Ford Kuga 2010 Automat 4×4 2.0 Nafte

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

Audi A6 Avant, Quatro, Nafte 2.5 TDI 2004, Mundesi nderimi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

Audi A7 3.0 NAFTE QUATTRO

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 ,

Audi A6 3.0 TDI -06

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:02 ,

VW Golf 5 GT,Viti 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione