Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 50
Aixam , 44
Alfa Romeo , 1029
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 14213
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 9953
Bugatti , 5
Buick , 11
Cadillac , 45
Chevrolet , 215
Chrysler , 286
Citroën , 1670
Dacia , 32
Daewoo , 40
Daihatsu , 44
DeTomaso , 1
Dodge , 89
Ferrari , 5
Fiat , 3638
Ford , 11003
GMC , 10
Grecav , 4
Honda , 306
Hummer , 23
Hyundai , 841
Infiniti , 4
Isuzu , 51
Jaguar , 393
Jeep , 535
Kia , 391
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 507
Land Rover , 2369
Landwind , 3
Lexus , 19
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 22
Maserati , 7
Maybach , 2
Mazda , 412
Mercedes-Benz , 61565
MG , 9
MINI , 356
Mitsubishi , 1130
Morgan , 1
Nissan , 1680
NSU , 4
Opel , 6133
Peugeot , 2427
Piaggio , 8
Porsche , 470
Renault , 3361
Rover , 188
Saab , 165
Seat , 1169
Škoda , 613
Smart , 331
Spyker , 1
Ssangyong , 135
Subaru , 50
Suzuki , 295
Tata , 7
Tesla , 2
Toyota , 3626
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 28529
Volvo , 1657
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 3
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw turan 2.0 nafte automat

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes S550 lungo

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Shitet FORD FOCUS nafte 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw golf 6 1.6 nafte Automat vit 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta-1.5 Diesel-2014-MANUAL-SUPER EKONOMIK

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:19 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Kavajë

Ford Fiesta

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Kavajë

Ford mondeo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Jeep 4x4 CRD Look 2010 Shitet/Ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 (body kit rs)

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Kukës

Audi A3

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Kavajë

Audi A4 S line

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Benz R Clas Viti 2011 Nafte FULL

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Kavajë

Peugeot 607 Hdi

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Audi Q7 Viti 2010 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Ford Focus Titanium ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

AUDI A7 TDI QUATTRO

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI - VITI 2007 MANUAL SUPER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

VW Tiguan Viti 2009 Nafte 2.0

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Vlorë

Range rover autobiography

44 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

��Super gjendje.dhe ekonomike.��

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - CADY MAXI 1.6 DIEZEL - AUTOMAT - 2012 SUPER

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

Touran

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 Makina , Vlorë

Ford Kuga Nafte 2.0 Kambio Automat 4x4 Viti 2011..

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Vlorë

BMW 530i Benxin/Gas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! S KLAS 550 - VITI 2009 - BENZIN & GAZ

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

Audi Q7 3.0T SLine Premium Plus B/Gaz

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

Okazion!Volkswagen Golf 1.9TDI (Euro4) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - VITI 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

Q5 2.0Tfsi Quattro Sline Premium Plus

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Vlorë

Shitet ose mundsi ndrimi+ -

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

benz c300 4matic

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Kukës

Mercedes benz 270 CDI Ookazion

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI Q7 - 3.0 NAFTE - VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Makina , Kukës

"u shit" DACIA SANDERO, 1.5dci naftë, 2009

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Makina , Korçë

Toyota Land Cruiser

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:09 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Makina , Tiranë

Jetta

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.6TDCI 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione