Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 26
Aixam , 41
Alfa Romeo , 743
Alpina , 3
Artega , 1
Audi , 8896
Bentley , 3
BMW , 6952
Bugatti , 4
Buick , 9
Cadillac , 25
Chevrolet , 133
Chrysler , 226
Citroën , 1006
Dacia , 11
Daewoo , 36
Daihatsu , 12
Dodge , 40
Ferrari , 5
Fiat , 2337
Ford , 7103
GMC , 8
Grecav , 1
Honda , 203
Hummer , 11
Hyundai , 545
Infiniti , 2
Isuzu , 37
Jaguar , 313
Jeep , 296
Kia , 286
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 349
Land Rover , 1496
Landwind , 1
Lexus , 12
Ligier , 1
Lincoln , 20
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 258
Mercedes-Benz , 43836
MG , 8
MINI , 202
Mitsubishi , 844
Morgan , 1
Nissan , 1099
NSU , 2
Opel , 4048
Peugeot , 1691
Piaggio , 7
Porsche , 367
Renault , 2571
Rover , 156
Saab , 137
Seat , 810
Škoda , 388
Smart , 187
Spyker , 1
Ssangyong , 106
Subaru , 23
Suzuki , 162
Tata , 8
Toyota , 1947
TVR , 2
VW Volkswagen , 17892
Volvo , 945
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 3
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 23:27
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58
Linku:
,

���� Mercedes-benz C180 kompresor ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:11
Linku:
,

Mercedes-Benz C220 AMG

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

FIAT Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

HYNDAI ATOS - Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:05 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:05 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:05 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:04 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:04 ,

Makine volvo v40.

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:21 ,

Shitet VW Touran Automatike Nafte

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:25 ,

Mercedes benz eclas EVO - bluetec ☆OKAZION☆

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:25 ,

OLAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:23 ,

BMW 730 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 ,

Urgjent bmw 530i M sport edizione limitata

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:08 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:07 ,

touran okazion automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:06 ,

Ford Kuga 2010 Automat 4×4 2.0 Nafte

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:06 ,

Audi Q7 S-Line Fabrike 3.0 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:05 ,

Audi A7 3.0 NAFTE QUATTRO

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:46 ,

Shitet nderrohet audi a3 benzin gaz

1 399 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:22 ,

Mercedes-Benz E Class 270 cdi

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

Vokswagen Golf 5 ♦️Okazion♦️

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:10 ,

Bmw 330

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:10 ,

Audi Q5 2.0 / Viti 2012 / Benzine+Gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:10 ,

Bmw seria 5 look M 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

Citroen C4

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

C300 Avantgard prodhim gjerman (rwd)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 DIESEL GOAL VERSION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 ,

Touareg

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:42 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzine Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

VW CADDY - FEMILY - MANUAL - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

VW CADDY - LIFE - MANUAL - 12/2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

OPEL VECTRA 1.9 AUTOMAT NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 ,

Mercedes nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:34 ,

Bmw e60 look M (packet) 2009 Full Options

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

BMW E60 535D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 ,

AUDI A3 VITI 2006 2.0 benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 ,

audi a4 nafte 2.0 s line full nderrohet

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

passat 1.9 nafte automat 2002 nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:26 Dyqani ,

Shitet Toyota Rav4 Diesel 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

BMW SERIA 1 1.6 BENZIN START-STOP 5500€ i disk

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25 ,

��VW PHAETON 3.0TDI TIPTRONIC STAR/STOP"MUNDËSI NDËRRIMI"

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 Dyqani ,

Shitet E class 320 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 nafte.

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:13 ,

Fiat bravo 1.4 benzine - gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 ,

Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim