Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 54
Aixam , 44
Alfa Romeo , 1175
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 16098
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 11099
Bugatti , 5
Buick , 11
Cadillac , 51
Chevrolet , 287
Chrysler , 338
Citroën , 2011
Corvette , 1
Dacia , 38
Daewoo , 61
Daihatsu , 76
DeTomaso , 1
Dodge , 109
Ferrari , 5
Fiat , 4442
Ford , 13070
GMC , 13
Great Wall , 10
Grecav , 4
Honda , 361
Hummer , 26
Hyundai , 1046
Infiniti , 7
Isuzu , 53
Jaguar , 445
Jeep , 631
Kia , 455
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 594
Land Rover , 2695
Landwind , 2
Lexus , 21
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 27
Maserati , 8
Maybach , 2
Mazda , 520
Mercedes-Benz , 66943
MG , 10
MINI , 449
Mitsubishi , 1263
Morgan , 1
Nissan , 2026
NSU , 4
Opel , 7261
Peugeot , 2828
Piaggio , 9
Porsche , 586
Renault , 3985
Rover , 206
Saab , 178
Seat , 1410
Škoda , 712
Smart , 445
Spyker , 1
Ssangyong , 157
Subaru , 65
Suzuki , 348
Tata , 11
Tesla , 2
Toyota , 4575
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 32104
Volvo , 1804
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 3
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Subaru Forester 2.0 Nafte 2009 Kambio Manuale

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport Hse 3.0L Nafte, 2015, Automatike

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 13:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2008 - Mercedes-Benz C220 CDI

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK),FULL!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:55 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 220 AVANGARD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

mercedes benz c class 220 evo

4 400 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

C class 2012 Me targa

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Audi Q5 Benzin & Gaz Prins

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Kia Optima 1.7 Naft Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 automat 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class automat 220

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Ml 350 Benzin Gaz 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

AUDI Q5 Benzin Gaz Prins

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA 4 RUNNER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN PATHFINDER

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

ML 350 Benzin Gaz 2011 + Letra 1 vit

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Vlorë

Mercedes S 500 Lungo 4 matic full zvicra!!!

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Fier

B gaz 2010 nderrim Citroën C3

1 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Vlorë

OKAZION! C220 AUTOMATIK

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Volvo

8 808 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:49 Makina , Fier

NAVARA,VITI 2013,2.5 NAFTE, AUTOMAT,

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Durrës

A CLAS AUTOMAT VITI 2001 TEL 0693029029 DURRES

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 204

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz Look 2009

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris , 2008, manual, 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Dyqani Makina , Tiranë

����okazion Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Ml 270 nafte automat viti 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:48 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6 benzine/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47
Linku:
Makina , Durrës

BMW 320D xDrive E91 (Facelift)

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 Makina , Durrës

A CLAS AUTOMAT VITI 2002 TEL 0693029029 DURRES

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz CLS 320 CDI Facelift Avantgarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE PANORAMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46 Makina , Tiranë

Suzuki swift

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Krujë

Okazion vetem per pak dit 5.999€ padiskutueshem

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione