Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 23
Aixam , 40
Alfa Romeo , 760
Alpina , 3
Audi , 8417
Bentley , 3
BMW , 6312
Bugatti , 5
Buick , 8
Cadillac , 17
Chevrolet , 144
Chrysler , 240
Citroën , 1021
Corvette , 1
Dacia , 19
Daewoo , 43
Daihatsu , 13
Dodge , 38
Ferrari , 2
Fiat , 2410
Ford , 7063
GMC , 11
Honda , 197
Hummer , 9
Hyundai , 557
Infiniti , 6
Isuzu , 37
Jaguar , 293
Jeep , 329
Kia , 274
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 338
Land Rover , 1422
Landwind , 1
Lexus , 13
Ligier , 1
Lincoln , 18
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 272
Mercedes-Benz , 40945
MG , 9
MINI , 213
Mitsubishi , 840
Morgan , 1
Nissan , 1153
NSU , 3
Opel , 4004
Peugeot , 1707
Piaggio , 4
Porsche , 353
Renault , 2673
Rover , 164
Saab , 128
Seat , 775
Škoda , 364
Smart , 199
Spyker , 1
Ssangyong , 106
Subaru , 33
Suzuki , 170
Tata , 8
Toyota , 1875
TVR , 1
VW Volkswagen , 16891
Volvo , 845
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 3
Zastava , 4

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

12 Korr 14:50
Linku:
,

JEEP CHEROKEE SUV - FORISTRADE - SHITET

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:07
Linku:
,

GMC Yukon viti 2002

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 23:59
Linku:
,

MERCEDES-BENZ C300 LOOK 6.3 VITIT 2013

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:58
Linku:
,

Shes MERCEDES BENZ E320CDI

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:47
Linku:
,

Shitet Audi A3 s-line 4900 €

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:37 ,

Shitet&Nderrohet Audi A6 S-Line 3.0 Nafte

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 ,

Shitet&Nderrohet Audi A6//S-Line 3.0 Nafte Quattro

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:37 ,

CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000 Kamio Manuale

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 ,

Jaguar X-Type Gaz+Benzine 2.5 4X4

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Mercedes ML350 Nafte Full Options

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:34 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:34 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:34 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft.2005

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:33 ,

B clas 150.2009 Gaz-Benzinë

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 ,

Vw Golf 6 Automatik 1.4 Benzine 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 ,

Vw Golf 5 GT//LooK 2.0 Nafte Kamio Manuale

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:30 Dyqani ,

BMW X6 sDrive 35i

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 ,

Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 Dyqani ,

Audi Q7 3.0L Quattro

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:29 ,

Benz C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:28 ,

A class 1.4 benzine me letra te paguara

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:28 ,

Citroen C 4⚪️200 Benzin-Gas AUTOMAT Viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

A class 1.7 nafte automatik me letra te paguara

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:18 ,

Audi A8 4.2Tdi Quattro 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:16 ,

MERCEDES BENZ CLS 350 CDI 4 MATIC AMG LINE

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:07 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK,2.0 NAFTE,2009,AUTOMAT.7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:07 Dyqani ,

VW GOLF V 2.0 TDI SPORT GT FABRIKE VITI 07

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:07 Dyqani ,

OKAZION!!! VW POLO 1.6 TDI VITI 2010 “AUTOMAT”

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:07 Dyqani ,

BMW X5,3.0 NAFTE,4X4,VITI 2008,AUTOMAT,11.999 EURO

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:05 Dyqani ,

OKAZION!!! OPEL CORSA 1.3 ECOTEC VITI 08

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:05 Dyqani ,

Mercedes-Benz E class EVO 220 CDI VITI 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 Dyqani ,

OKAZION!VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 Dyqani ,

OKAZION!FORD FOUCUS 1.6 DIESEL “TITANIUM”VITI 09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:50 ,

Benz w210 270 cdi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 ,

Kia Sportage diesel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

AUDI A8 per pjes kembimi 4.0

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

C klas 220 Evo 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:42 ,

Mersedez benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

Shitet bmw 530 . Lok m

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

Golf IV

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:40 ,

Sprinter 8+1

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:40 ,

Citroen C5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:39 ,

Mercedes E270

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:39 ,

Opel Tigra

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:39 ,

Chervolet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 ,

Okazjon pasat 1.8T

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:38 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:35 ,

Audi A6 3.0T Sline 310 hp

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:34 ,

Hyundai ix35

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim