Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 24
Aixam , 41
Alfa Romeo , 870
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 9270
Bentley , 4
BMW , 6853
Bugatti , 5
Buick , 8
Cadillac , 21
Chevrolet , 178
Chrysler , 282
Citroën , 1235
Corvette , 1
Dacia , 22
Daewoo , 55
Daihatsu , 28
Dodge , 39
Ferrari , 3
Fiat , 2877
Ford , 8377
GMC , 14
Honda , 224
Hummer , 16
Hyundai , 669
Infiniti , 6
Isuzu , 38
Jaguar , 327
Jeep , 379
Kia , 329
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 398
Land Rover , 1604
Landwind , 1
Lexus , 15
Ligier , 1
Lincoln , 22
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 316
Mercedes-Benz , 43900
MG , 10
MINI , 270
Mitsubishi , 926
Morgan , 1
Nissan , 1371
NSU , 3
Opel , 4717
Peugeot , 1994
Piaggio , 5
Porsche , 405
Renault , 3056
Rover , 192
Saab , 131
Seat , 884
Škoda , 422
Smart , 261
Spyker , 1
Ssangyong , 119
Subaru , 37
Suzuki , 212
Tata , 10
Toyota , 2400
TVR , 1
VW Volkswagen , 19034
Volvo , 910
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 3
Zastava , 4

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 17:43
Linku:
,

❌OKAZION❌SUZUKI GRAND VITARA,ZVICRA,AUTOMAT,FULL

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:47
Linku:
,

Shitet Audi A3 s-line 4900 €

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:48
Linku:
,

Volvo XC90 Automat Switzerland

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:37
Linku:
,

E-Class Avantgarde 220 CDI 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:48
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 X-DRIVE, 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

26 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:40 ,

C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Ford cmax 1.8 naft 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

TOUAREG 3.2BENZIN FULL EXTRA TARGA CH����

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

BMW SERIA 3 AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Golf V 2.0TDI “FULL”

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

Mercedes Benz C220 Automat 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin/gaz 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C200 Kompressor Gaz-Benzine FULL

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 ,

Jaguar S Type Benzin Gaz Targa AA M.Nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE- PERFEKTE!! AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Dyqani ,

Okazion!Toyota Auris 2.0D-4D Diesel Start-Stop

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Audi A4 dizel

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:38 ,

Golf 5 2.0GTD Automatik

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Dyqani ,

Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel 06 Sapo ardhur

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel astra 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

MAZDA 3.0 B/GAZ

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Dyqani ,

Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel “Titanium” 09

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 ,

Okazion shitet Bmw x3 viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 ,

Okazion E220

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:37 Dyqani ,

OKAZION!VOLKSWAGEN GOLF V GTD FULL 08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

Okazion passat viti 2009 automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 Dyqani ,

Mercedes B200CDI AVANTGARDE AUTOMAT 08

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 ,

Mercedes Benz E class 220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde Automat 06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

2006 citoen picaso1.6 benzin gaz nderoj1vit letra

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Shitet makine

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Shitet makine

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 ,

Shitet makine

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

VW Passat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 ,

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris Verso 1.3Benzine-Gaz 04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 ,

Shitet makine

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

MAZDA 3 1.6 BENZIN+GAZ

3 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

Shitet makine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C200 Kompressor Avantgarde 02

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 ,

Shitet makine

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 ,

Shitet makine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 ,

SHITET LAND ROVER FREELANDER 2.0 DIEZEL

2 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

Mazda 2 , 1.4 NAFT super gjendje

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Shitet makine

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32 ,

JEEP COMPASS

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Dyqani ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32 ,

Shitet makine

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 ,

Preferohet me shum te ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim