Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 50
Aixam , 43
Alfa Romeo , 1238
Alpina , 6
Artega , 3
Audi , 15553
BAIC , 2
Bentley , 5
BMW , 11075
Bugatti , 5
Buick , 12
Cadillac , 57
Chevrolet , 380
Chrysler , 423
Citroën , 2247
Corvette , 1
Dacia , 54
Daewoo , 89
Daihatsu , 67
DeTomaso , 1
Dodge , 111
Ferrari , 6
Fiat , 5190
Ford , 14943
GMC , 15
Great Wall , 10
Grecav , 5
Honda , 390
Hummer , 47
Hyundai , 1261
Infiniti , 10
Isuzu , 61
Jaguar , 522
Jeep , 665
Kia , 502
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 713
Land Rover , 2597
Landwind , 2
Lexus , 22
Ligier , 1
Lincoln , 41
Maserati , 7
Maybach , 1
Mazda , 563
Mercedes-Benz , 65910
MG , 11
MINI , 534
Mitsubishi , 1381
Morgan , 1
Nissan , 2328
NSU , 2
Opel , 8215
Peugeot , 3219
Piaggio , 9
Porsche , 656
Renault , 4559
Rover , 253
Saab , 179
Seat , 1520
Škoda , 787
Smart , 593
Spyker , 1
Ssangyong , 182
Subaru , 62
Suzuki , 427
Tata , 16
Tesla , 2
Toyota , 5306
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 32637
Volvo , 1722
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 4





Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.



16 Maj 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet Golf VI Automat Dsg, viti 2009

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:33
Linku:
Dyqani ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO RS LINE

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20
Linku:
,

BMW 525D

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05
Linku:
Dyqani ,

Porsche Cayenne 3.0 naft

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 18:48
Linku:
,

����Wolksvagen TIGUAN 2.0 tdi 2009����

9 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:04 ,

Nissan qashqai automat

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:04 ,

Wv golf 1.6gas-benzin

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:04 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ C300

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

JETTA 2.5 AUTOMAT VITI 2012

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 ,

B-class viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

MERCEDES C200 CDI BLACK EDITION/AUTOMATIK✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

2005 Mercedes Benz C220 Sport Edition Avantgarde

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

E 350 BlueEfficiency 4 Matic - Airmatic

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Mercedes Benz E350 3.5 dizel 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 ,

�� Mercedes E350 ��

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Mercedes benz C220 2.0 dizel 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

PASSAT 2.0 NAFT VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

FIAT DOBLO 2011 FRIGORIFER NGRIRES

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

MERCEDES E200 NAFT AVANTGARD VITI 2007 AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Corolla 1.4 naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

Mercedez Benz Sprinter 313Cdi XXL

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 ,

Shitet OKAZION Audi A6 allroad

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Shitet Opel Astra Viti 2007 TDI 1.9 Automat 4000 Euro

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 ,

✅ SHITET ✅ A Class 180 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

✅ SHITET ✅ Karrotrec Sprinter 3.0 Diesel V6 Full

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

✅ SHITET ✅ Sprinter 313 Cdi Diesel 2.2 Manual 6+R 2014

12 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Cadyy maxi 7vende 1.6benzin

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 ,

Audi A3 automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 ,

Wv golf plus 1.9tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 ,

Okazion VW Golf 7 2.0 TDI BlueMotion Panorama Full Opsions

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 ,

Audi A6 S Line 2012 Quattro 3.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 ,

Mercedes Benz C220 BlueEfficiency Super Gjendje

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Dyqani ,

C230 KOMPRESSOR FACELIFT BENZIN+GAZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 Dyqani ,

E 300 4 MATIC 2009 EVO FULL BENZIN+GAZ

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 Dyqani ,

BMW 535i GT 2010 BENZIN F07

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

Toyota benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

!!!!!!!!!!!!!! OKAZIOOON!!!!!!!!!!!!!!!

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 ,

shitet toyota corolla verso

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 ,

SHITET E KLAS 220 MANUAL

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Hyundai Santa fe automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:58 ,

Mercedez Benz Sprinter 311Cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ Vw Golf 7 1.6 Diesel BlueMotion Full Option

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel Automat / Full Avangarde

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Automat / Full Option

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5 Tdi 2.0 Diesel Automat 7G

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ Opel Corsa 1.3 Diesel EcoFlex / Manual 5+1

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel / Manual 6+R

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

✅ SHITET ✅ Skoda Roomster 1.4 Tdi Diesel / Manual 5+1

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

C220 automat i sapotarguar

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

VW Volkswagen Caddy 1.6 dizel2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:58 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:58 ,

mercedes S320 mundesi ndrimi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Dyqani ,

Nissan QASHQAI nafte 2.0 manuale 2009 me dogane

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999





Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.



Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione