Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 25
Aixam , 41
Alfa Romeo , 940
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 9883
Bentley , 5
BMW , 7344
Bugatti , 6
Buick , 9
Cadillac , 25
Chevrolet , 205
Chrysler , 318
Citroën , 1394
Corvette , 1
Dacia , 31
Daewoo , 65
Daihatsu , 44
Dodge , 44
Ferrari , 3
Fiat , 3340
Ford , 9453
GMC , 15
Honda , 244
Hummer , 20
Hyundai , 776
Infiniti , 7
Isuzu , 43
Jaguar , 367
Jeep , 427
Kia , 356
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 456
Land Rover , 1710
Landwind , 1
Lexus , 15
Ligier , 1
Lincoln , 25
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 352
Mercedes-Benz , 45864
MG , 10
MINI , 330
Mitsubishi , 1020
Morgan , 1
Nissan , 1529
NSU , 3
Opel , 5308
Peugeot , 2227
Piaggio , 5
Porsche , 487
Renault , 3383
Rover , 209
Saab , 133
Seat , 983
Škoda , 476
Smart , 328
Spyker , 1
Ssangyong , 132
Subaru , 41
Suzuki , 244
Tata , 12
Toyota , 2848
TVR , 1
VW Volkswagen , 20554
Volvo , 961
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 3
Zastava , 4

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

01 Korr 22:39
Linku:
,

SHITET Hyundai Atos Benzin-Gaz Viti 98 Super gjend

1 197 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:04
Linku:
,

2012 Mercedes Benz S250 CDI

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52
Linku:
,

Range Rover Sport Autobiography Fabrike

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:26
Linku:
,

Mercedez ne super gjendje ��

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:50
Linku:
,

JEEP CHEROKEE SUV - FORISTRADE - SHITET

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:09 ,

C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:09 ,

FORD FIESTA-VITI 2010 1.6 DIESEL ECONETIC��PERFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:08 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE FACELIFT MODEL-2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:08 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:08 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

Eklass 220..naft..Automat..v2005..

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:06 ,

Okazionnnnnn Opel 1.7 nafte 2010 super e paster

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:06 ,

Citroën c5

5 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 ,

KAMION MERCEDES BENZ 35-44 OKAZION!!!

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:06 ,

A Class 05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 ,

Vw Passat CC 2.0 Tsi .Automatik.

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 ,

c class ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

SHITET FORD CONEKT MOTORR 1.8 NAFT VITI 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

Mercedes Benz E240 Avantgarde Benzine + Gaz

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:01 ,

Mazda ( OKAZION) 6000 Euro

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 22:00 ,

Okazion Toyota Rav4 2006

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

VW Golf 5 2007

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:00 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 22:00 ,

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE VITI 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

VW TOUARAN 2.0 DIZEL KAMJE AUTOMAT MUNDESI NDERRIM

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:59 ,

VW Caddy 1.6 TDI, Nafte, 2012, Manual

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte 2009 Klima

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:59 ,

MERCEDES BENZ C300 BENZIN MUNDESI NDERRIMI

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:59 ,

Okazion.. Toyota Yaris 1.4 Nafte, 2008, Clima

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:59 ,

Okazion.. Benz C 220 CDI, Avantgarde, Automat,2008

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 ,

Shitet touran 1.6 naft Blue Motion

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Dyqani ,

OKAZION GOLF 4 1.9 TDI 6 marsha super gjendje!!

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Dyqani ,

Volvo v50 manuale nga Zvicra

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

Audi A3 2.0 TDI, Automat, 2006, Panoramik, xenon

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

MERCEDES BENZ S320 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:58 ,

Mercedes-Benz B 200, Automat, 2013, Panoramik

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:58 ,

AUDI Q7 QUATRO 3.0 DIZEL FULL MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 ,

RAMGE VOG 4.2 BENZIN (supercharger)MUNDESI NDERRIM

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 ,

PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 ,

⚡️FORD FUZION 1.4 B/G 2008 (letra 2021)

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:55 ,

Shitet Makina

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 ,

KIA SORENTO 07 Mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:53 ,

Mercedes Benz Sllon 300 Naft -FULL

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 ,

Shitet Ford Fiesta, 1.4benzin gaz viti 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 ,

MERCEDES ELEGANCE C220 MOTORR EVO AUTOMATIC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 ,

NISAN MICRA AUTOMATIKE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:51 ,

MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:50 ,

MERCEDES BENZ C220 MANUAL MOTORR EVO 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 ,

MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim