Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 65
Aixam , 45
Alfa Romeo , 1499
Alpina , 7
Artega , 4
Audi , 19125
BAIC , 2
Bentley , 13
BMW , 13202
Bugatti , 6
Buick , 13
Cadillac , 69
Chevrolet , 474
Chrysler , 470
Citroën , 2856
Corvette , 2
Dacia , 65
Daewoo , 107
Daihatsu , 127
DeTomaso , 1
Dodge , 148
Ferrari , 6
Fiat , 6502
Ford , 18173
GMC , 24
Great Wall , 16
Grecav , 5
Honda , 499
Hummer , 54
Hyundai , 1619
Infiniti , 15
Isuzu , 69
Jaguar , 590
Jeep , 840
Kia , 624
KTM , 4
Lada , 4
Lancia , 872
Land Rover , 3368
Landwind , 2
Lexus , 31
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 57
Maserati , 14
Maybach , 3
Mazda , 706
Mercedes-Benz , 75993
MG , 15
MINI , 722
Mitsubishi , 1641
Morgan , 1
Nissan , 2993
NSU , 4
Opel , 9893
Peugeot , 3853
Piaggio , 11
Pontiac , 2
Porsche , 866
Proton , 1
Renault , 5372
Rover , 285
Saab , 198
Seat , 1844
Škoda , 945
Smart , 971
Spyker , 1
Ssangyong , 200
Subaru , 83
Suzuki , 575
Tata , 19
Tesla , 3
Toyota , 7125
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 39065
Volvo , 2184
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf V 4Motion ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Mar 15:10
Linku:
Makina , Durrës

Audi SQ5 Importuar Nga zvicra SuperGjendje

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 13:46
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:43
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW 520D F10 2011 Gjendje Perfekte!!

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:05 Makina , Tiranë

✅ DISQE DHE GOMA SHEHU ✅ Te reja & Te perdorura ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET VW PASSAT HIGHLINE. AUTOMAT DSG.FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Audi A6 Avant Quattro 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION SERIA 6 GRAND COUPE 640 DIEZEL

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

JEEP PATRIOT 2.4L

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz B class

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Ford focus 2012 1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:05 Makina , Tropojë

E350 CDI AMG LINE 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Porsche

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Bmw 320

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Fier

Bmw 750Li

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:02 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:02 Makina , Fier

JEEP,GRAND CHEROKE,3.6 BENXIN,����������������

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Benz B-class Automat !!!

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Shitet Audi A7 Gjendje Perfekte!!!

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

‼️Range Rover Sport 2015 170Km Full Panoram ‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai accent

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Durrës

Mercedez Benz C 220 Automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

‼️Mitsubish Outlander 6500€ kesh 2010/Automat ‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:02 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manual

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Volkswagen touareg

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

OKAZION C180 KOMPRESOR BENZINE/GAZ

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

‼️BMW X5 35xdrive 2012 Full Panoram ‼️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Shitet super BMW

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

OKAZION C220

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

shitet polo super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:02 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

ShitetX 5 super gjendje

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione