Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 27
Aixam , 41
Alfa Romeo , 1028
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 10397
Bentley , 6
BMW , 7797
Bugatti , 6
Buick , 9
Cadillac , 27
Chevrolet , 249
Chrysler , 350
Citroën , 1576
Corvette , 1
Dacia , 38
Daewoo , 77
Daihatsu , 54
Dodge , 52
Ferrari , 3
Fiat , 3832
Ford , 10601
GMC , 19
Honda , 277
Hummer , 25
Hyundai , 915
Infiniti , 10
Isuzu , 48
Jaguar , 401
Jeep , 470
Kia , 405
KTM , 3
Lada , 4
Lancia , 518
Land Rover , 1812
Landwind , 1
Lexus , 22
Ligier , 1
Lincoln , 35
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 383
Mercedes-Benz , 47738
MG , 11
MINI , 406
Mitsubishi , 1125
Morgan , 1
Nissan , 1794
NSU , 3
Opel , 5898
Peugeot , 2474
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 543
Renault , 3784
Rover , 222
Saab , 140
Seat , 1084
Škoda , 527
Smart , 484
Spyker , 1
Ssangyong , 141
Subaru , 43
Suzuki , 288
Tata , 13
Toyota , 3290
TVR , 1
VW Volkswagen , 21931
Volvo , 1018
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 3
Zastava , 4

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 12:47
Linku:
,

Shitet Audi A3 s-line 4900 €

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 21:07
Linku:
,

GMC Yukon viti 2002

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 11:34
Linku:
,

AUDI A6 2.7 2007 SUPER OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26
Linku:
,

SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive Full M Look

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:26
Linku:
,

Mercedez ne super gjendje ��

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:06 ,

Shitet makine

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:05 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:05 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36 ,

U shit...7800 euro flm merrjep.al

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:50 ,

Okazion x5 x-drive

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 ,

Golf plus

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:17 ,

VW Golf 5 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:16 ,

SHITET AUDI A3 MOTOR 2.0 TDI VITI 2006

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:16 ,

Ford fusion plus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 ,

OKAZION BENZ C220 CDI KAMBIO AUTOMAT FULL OPTION

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 ,

Opel Corsa 1.2benzine kamio AUTOMATIKE targa AA

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 ,

OKAZION AUDI A3 SPORTBACK 2.0TDI VITI 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 ,

Mercedes Benz ML320 cdi 4matic Full/ Nderrohet

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 ,

Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:15 ,

Opel Insignia 6marsha nafte EcoFlex full/nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 ,

Hyundai santa fe

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 ,

Range Rover VOGUE 3.0nafte Full Option/nderrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 ,

OKAZION SEAT ALTEA 1,9TDI VITI 2008 FULL OPTION

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:15 ,

Fiat Bravo 1.9

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:15 ,

Seat 1.4 tdi

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Lancia Musa 1.3 nafte multijet

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:14 ,

Opel corsa 1.2 benzin + gaz okazion i pa disk !!!

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:14 ,

Renault Clio 1.4benzine AUTOMAT 2003⚠️⚠️

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14 ,

Okazion RENO KANGO 4+1, 1.9 nafte 2004 me letra

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 ,

Land Rover Discovery 4 full Look 2015/ nderrohet

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 ,

Golf 5 Plus 2.0TDI 6 marsha 2006dokumenta dhjetor

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 ,

SHITET GMC 4x4 Benzine NDEROHET ME SKAF/JET SKI

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:12 ,

Mercedes E 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 ,

NISAN MICRA AUTOMATIKE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:12 ,

BMW Seria 3 2.0 Targa Aa M.Nderrimi

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte e sapo ardhur 161 km!!!!

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:12 ,

Volkswagen Passat 2.0 Automat M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:12 Dyqani ,

E Class 250 bluetec AMG paket super fulll!!

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:11 ,

Range Rover Sport

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:11 ,

Land Rover Discavery 4.6 Benzin Gaz Targa AA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Skoda Fabia 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:11 ,

�� C 220 CDI ~ MANUALE ~ ELEGANCE ~ modell 2005 ��

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

TOURAN 2.0 NAFTE TDI-DI TE KUQE VITI 03 MANUALE

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

�� E 220 CDI ~ MANUALE ~ KIT PERDE ~ 2006 ��

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Mercedes Benz C Class C220 Avantguarde Blueficence

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Audi A4 M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

Okazion w204 viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

Shitet ose Nderrohet X5, nafte,Xdrive,viti 2012.

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:10 ,

BMW SERIA 3 AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 Dyqani ,

AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI"FULL"

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:10 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:10 ,

Mercedes Benz C220 Automat 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

Okazion passat viti 2009 automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim