Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 32
Aixam , 42
Alfa Romeo , 1206
Alpina , 3
Artega , 1
Audi , 12612
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 9620
Bugatti , 5
Buick , 10
Cadillac , 41
Chevrolet , 367
Chrysler , 416
Citroën , 2045
Corvette , 1
Dacia , 45
Daewoo , 97
Daihatsu , 61
Dodge , 89
Ferrari , 6
Fiat , 4879
Ford , 13116
GMC , 25
Great Wall , 10
Grecav , 1
Honda , 337
Hummer , 38
Hyundai , 1089
Infiniti , 11
Isuzu , 52
Jaguar , 467
Jeep , 538
Kia , 518
KTM , 6
Lada , 4
Lancia , 682
Land Rover , 2161
Landwind , 1
Lexus , 27
Ligier , 1
Lincoln , 44
Maserati , 8
Maybach , 1
Mazda , 501
Mercedes-Benz , 56073
MG , 12
MINI , 527
Mitsubishi , 1321
Morgan , 1
Nissan , 2212
NSU , 2
Opel , 7305
Peugeot , 3034
Piaggio , 9
Pontiac , 1
Porsche , 714
Renault , 4538
Rover , 263
Saab , 168
Seat , 1401
Škoda , 686
Smart , 783
Spyker , 1
Ssangyong , 182
Subaru , 48
Suzuki , 380
Tata , 16
Toyota , 4642
Trabant , 1
TVR , 2
VW Volkswagen , 26749
Volvo , 1314
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

26 Jan 09:25
Linku:
Dyqani ,

Fiat Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 12:05
Linku:
,

S Class 320 CDI 2004

8 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:32
Linku:
Dyqani ,

Shitet Audi A6

600 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:28
Linku:
Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 16:55
Linku:
Dyqani ,

Peugeot 5008

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:31 ,

Shitet VW Touran Automatike Nafte

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

‼️OKAZION‼️‼️‼️‼️ ML 350 8900€

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 ,

Mercedes A 160 CDI Naft Automat -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31 Dyqani ,

TOYOTA YARIS VITI 2004✅ BENZINE✅

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

CLS 350

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

Mercedes Benz cls 350 cdi Bluefficiency 4 matic

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 ,

Mercedes benz e 240 benzin+gaz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Dyqani ,

VW Golf 1.6 b.gaz vit 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 ,

Volkswagen vw Polo 1.4

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:31 ,

B class

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

Audi A8 4.2 Presidential Long Viti 2011

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Golf 5 SportLine 2.0 TDI (Okazion)

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

Shitet ford fucus

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Seat ibiza 1.4 nafte manual vit 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Subasu 1.4 nafte 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:30 ,

Audi A6 2.0 Naftë viti 2013 Automatik Pa Dogan

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Polo 1.2 nafte manual vit 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 ,

Shitet BMW 740Li Presidenciale..E sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:30 ,

Shitet Super FIAT GRANDE PUNTO Viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:30 ,

Okazionn!!! Ose NDRIM!!!!

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Audi q5 2.0 nafte automat

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 ,

Shitet MERCEDES BENZ C220 Super gjendje

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 ,

Shitet GOLF 6 Super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 ,

Shitet E350..2010..i sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 ,

Volkswagen Touran 1.9 Tdi 6+1 Vende Sapo ardhur nga zvicra

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Mercedes - Benz A Class

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 ,

OKAZIONNNN....Cls320 cdi , 2009

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:30 ,

OKAZIONN ‼️‼️‼️ 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 ,

�� Mercedes benz ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Yaris 1.4 nafte manual vit 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 ,

Shitet Golf R-Line..Stage-1.... viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 ,

Volkswagen Touran 1.6 Tdi Me dogan Sapo ardhur ����

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

Golf 6 Plus 2.0 DSG viti 2011 Pa Dogan

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

VW Golf automatik 2011

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Shitet BMW 740Li Presidenciale..E sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 Dyqani ,

yaris 1.3 manual vit 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

Mercedes Benz ML250

26 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:29 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

B classs i sapo ardhur ..Ekonomik... viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 Dyqani ,

golf6 2.0 nafte manual vit 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

Evo 2008 ..okaziion vetem per kesh..6500€

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Dyqani ,

Audi A3 1.6 benzine automat vit 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 Dyqani ,

rav4 2.2 nafte automat vit 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

Shitet B class..2008..i sapo ardhur..Gati per targim te ri

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 ,

Shitet Mercedez-Benz E 200 CDI. Blueefficency

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim