Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 35
Aixam , 42
Alfa Romeo , 1286
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 13370
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 10137
Bugatti , 5
Buick , 10
Cadillac , 46
Chevrolet , 436
Chrysler , 451
Citroën , 2240
Corvette , 1
Dacia , 58
Daewoo , 126
Daihatsu , 69
Dodge , 94
Ferrari , 6
Fiat , 5378
Ford , 14293
GMC , 26
Great Wall , 10
Grecav , 1
Honda , 368
Hummer , 39
Hyundai , 1184
Infiniti , 18
Isuzu , 58
Jaguar , 520
Jeep , 584
Kia , 549
KTM , 6
Lada , 5
Lancia , 757
Land Rover , 2294
Landwind , 1
Lexus , 29
Ligier , 1
Lincoln , 46
Maserati , 9
Maybach , 1
Mazda , 553
Mercedes-Benz , 58416
MG , 13
MINI , 583
Mitsubishi , 1388
Morgan , 1
Nissan , 2390
NSU , 2
Opel , 7947
Peugeot , 3307
Piaggio , 11
Pontiac , 1
Porsche , 766
Renault , 4831
Rover , 275
Saab , 171
Seat , 1493
Škoda , 784
Smart , 1015
Spyker , 1
Ssangyong , 191
Subaru , 49
Suzuki , 424
Tata , 16
Toyota , 5221
Trabant , 1
TVR , 2
VW Volkswagen , 28410
Volvo , 1357
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

01 Mar 15:46
Linku:
,

SHITET BMW 320 nafte super e mbajtur me liber sherbimesh

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Hyundai i30

557 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:15
Linku:
,

Land rover discovery off road okaizon

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:33
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 10:51
Linku:
Dyqani ,

Citroën C4 Picasso

780 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 03:37 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:35 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:35 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:35 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:35 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:35 ,

Renault Twingo

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:34 ,

Mercedes Benz E220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:34 ,

Mercedes-Benz W202, Esprit

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:34 ,

Mercedes Benz R Class okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:33 ,

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:32 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:32 ,

E class 250 viti 2016 Prodhim Amerikan

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:31 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:31 ,

Mercedes Benz CLK 270 CDI

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:30 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:30 ,

Volkswagen Touran

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:25 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:10 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:59 ,

��VW PHAETON 3.0 TDI 2007 TIPTRONIC.. MUNDESI NDERRIMI....

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:50 ,

Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:45 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:34 ,

Okazion ! A class 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:30 ,

shitet per arsye mos perdorimi

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:26 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE SAPOTARGUAR����

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:26 ,

GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:50 ,

MERCEDEZ-BENZ C220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:44 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:44 ,

Audi a3 sportback automat s line perfekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:39 ,

Touran Full Option

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:22 ,

Vw Passat 2008 B6 benzin/gaz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:17 ,

Seat Ibiza 1.9 nafte 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:14 ,

Mercedes Evo 2008 Benzin+Gas

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:12 ,

Mercedes Evo 2008 Benzin+Gas

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Bmw seria 5 look M 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Shitet fugon Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:10 ,

Audi Q5 2.0 / Viti 2012 / Benzine+Gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:08 ,

Shitet sharan

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:08 ,

Mercedes-Benz C 300 benzine, AMG, Automt, 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:07 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:06 ,

SHITET PASAT 1.9 NAFT 4×4 MANUAL 6+1 MARSHE 2002

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

SHITET A KLASS 170 NAFTE AUTOMATIK LUNGO VITI 2001

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 ,

SHITET BENZ E220 CDI VITI 2001 MANUAL 6+1AVANGARD

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:55 ,

VW CADDY 1.6 TDI, NAVI, 2012, KLIMA, 186000km

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:54 ,

Mercedes-Benz B 200 CDI, Automatike, 2006, Klima

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:54 ,

Renault Modus 1.5 naftë, 2006, klima

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:53 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte, Automatike,viti 2008,klima

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 ,

VW Caddy 1.9 TDI, Manual, 2006, xhama te zinje

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione