Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 34
Aixam , 43
Alfa Romeo , 1240
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 12340
BAIC , 2
Bentley , 9
BMW , 9352
Bugatti , 6
Buick , 10
Cadillac , 45
Chevrolet , 421
Chrysler , 457
Citroën , 2087
Corvette , 1
Dacia , 57
Daewoo , 140
Daihatsu , 80
Dodge , 82
Ferrari , 3
Fiat , 5192
Ford , 13147
GMC , 25
Great Wall , 13
Honda , 347
Hummer , 44
Hyundai , 1130
Infiniti , 14
Isuzu , 57
Jaguar , 472
Jeep , 580
Kia , 555
KTM , 9
Lada , 6
Lancia , 735
Land Rover , 2199
Landwind , 1
Lexus , 30
Ligier , 1
Lincoln , 49
Maserati , 10
Maybach , 1
Mazda , 523
Mercedes-Benz , 53834
MG , 25
MINI , 575
Mitsubishi , 1380
Morgan , 1
Nissan , 2284
NSU , 3
Opel , 7437
Peugeot , 3201
Piaggio , 7
Pontiac , 1
Porsche , 738
Renault , 4723
Rover , 281
Saab , 152
Seat , 1408
Škoda , 714
Smart , 1084
Spyker , 1
Ssangyong , 190
Subaru , 46
Suzuki , 399
Tata , 17
Toyota , 4644
Trabant , 1
TVR , 1
VW Volkswagen , 25747
Volvo , 1247
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 12:50
Linku:
Dyqani ,

BENZ E 250 CDI 2010 AUTOMAT LOOK AMG NAFTE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:34
Linku:
Dyqani ,

Shitet FORD FOCUS �� 110.000 Lekë

110 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet AUDI A6

686 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08
Linku:
Dyqani ,

Jaguar S-Tybe R

270 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet NISSA QASHQAI

860 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:25 ,

Nisan Micra Okazion 1800€

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:25 ,

��E Class okazion��

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Bmw Seria 5 Okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:25 ,

Citroën Automatik 3299€

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:25 ,

MERCEDES-BENZ EVO

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Mercedes C-Class

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

POLO BENZIN GAZ AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

TOYOTA AVENSIS

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:25 ,

Mitsubishi outlander automat

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:25 ,

Skoda Fabia Targa AA

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:25 ,

Citroën C3 1.4 benzine AUTOMATIK

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:25 ,

BMW X6 4.4TWIN TURBO��

13 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 ,

Shitet C 220 CDI 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Audi Q7 S-Line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Mercedes Cl 55 amg

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 ,

Ford Fiesta Benzin-Gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 Dyqani ,

PEUGEOT 207 BENZIN 1.4 SWISS AUTO U SHIT FLM

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 Dyqani ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZINE 4X4 SWISSAUTO

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:24 Dyqani ,

VW SHARAN 2.0 NAFTE 2006 MANUAL SWISSAUTO

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Volvo V50 ,Automat !!!

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Mini Cooper S FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Dyqani ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENXIN AUTOMAT SWISS AUTO

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 ,

MERCEDES-BENZ EVO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

GLE 350D

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:24 ,

TOYOTA IQ

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 ,

Opel corsa 1.3 CDTI , 2009 ! Okazion !!!!!!

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 ,

OKAZION AUDI S4 quattro 333 hp

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 ,

Superr Okazionnn BENZ E220 2014 16999 €

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Audi Q7 3.0 Viti 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 ,

VW Tuareg 3.0 TDI , Full !!!!

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 ,

Okazionnnn Mercedes S400 2010..M.nderimi

14 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

220 Avangard Okazion......

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

Opel Zafira 1.9 nafte , automat , 2007 !!!!

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

VW Jetta 2.0 TDI , automat !!!!

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:23 ,

Audi A4 , 3.0 TDI , 2012 , Okazion !!!!!

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:23 ,

Mercedes Benz GL 450 Benzin Gaz Targa AA

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22 Dyqani ,

Audi A6 3.0TDI allroad Super full 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22 ,

Mercedes Benz GL Benzin Gaz Targa AA M.Nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 ,

Ford Focus Titanium 1.6 Nafte

4 140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 ,

Jaguar S Type 4.2 Benzin Gaz M.Nderrimi

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:22 ,

VW Volkswagen benzin

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:22 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 ,

BENZ C 200 CDI, AVANTGARDE, MANUALE , VITI 2007

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim