Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 73
Aixam , 48
Alfa Romeo , 1705
Alpina , 7
Artega , 5
Audi , 20800
BAIC , 4
Bentley , 14
BMW , 14472
Bugatti , 6
Buick , 15
Cadillac , 94
Chevrolet , 752
Chrysler , 592
Citroën , 3514
Corvette , 3
Dacia , 99
Daewoo , 195
Daihatsu , 170
DeTomaso , 1
Dodge , 191
Ferrari , 6
Fiat , 8231
Ford , 20980
GMC , 36
Great Wall , 29
Grecav , 6
Honda , 580
Hummer , 80
Hyundai , 1917
Infiniti , 31
Isuzu , 82
Jaguar , 677
Jeep , 1014
Kia , 811
KTM , 9
Lada , 7
Lancia , 1111
Land Rover , 3773
Landwind , 2
Lexus , 47
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 76
Maserati , 28
Maybach , 3
Mazda , 864
Mercedes-Benz , 80722
MG , 32
MINI , 957
Mitsubishi , 1956
Morgan , 1
Nissan , 3639
NSU , 4
Opel , 11657
Peugeot , 4762
Piaggio , 18
Pontiac , 2
Porsche , 1080
Proton , 1
Renault , 6361
Rover , 348
Saab , 210
Seat , 2170
Škoda , 1219
Smart , 2053
Spyker , 1
Ssangyong , 258
Subaru , 104
Suzuki , 731
Tata , 30
Tesla , 3
Toyota , 8655
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 42552
Volvo , 2355
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.12 Mar 11:57
Linku:
Makina , Elbasan

Golf V 1.6 Bgaz 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:45
Linku:
Makina , Vlorë

C klass 220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:25
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A8L

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Fiat Croma nafte 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 13:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SMART FORTWO | 2007 | 1.0 | Benzin | AUTOMATIC | 124000 km

425 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 02:56 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:56 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:56 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:56 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:56 Dyqani Makina , Durrës

2012 VW VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 ��SEL FULL OPTIONS��

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:56 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:56 Dyqani Makina , Durrës

2010 Toyota RAV4 Automat 4x4 FULL OPTIONS

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:56 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:56 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:54 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:54 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:54 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA NDERROHET

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:54 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:53 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:53 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:53 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:53 Dyqani Makina , Durrës

2009 VW Volkswagen Tiguan 4Motion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

OKAZION!!! SHITET VW Cadi gjendje perfekte (vetem 1 pronar)

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:49 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:49 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:49 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:49 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:46 Makina , Fier

Audi Q7

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:46 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:46 Makina , Tiranë

benz c300 4matic

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:46 Makina , Fier

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:46 Makina , Tiranë

AUDI A6 PRIMIUM PRESTIGJE-14 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:46 Makina , Tiranë

AUDI A7 PRIMIUM PRESTIGJE-13 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:46 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:46 Makina , Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:43 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:43 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:40 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:37 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Automat ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:34 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:31 Makina , Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:31 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:25 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione