Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 51
Aixam , 46
Alfa Romeo , 1482
Alpina , 6
Artega , 3
Audi , 16046
BAIC , 1
Bentley , 11
BMW , 11926
Bugatti , 5
Buick , 13
Cadillac , 60
Chevrolet , 657
Chrysler , 525
Citroën , 2812
Corvette , 2
Dacia , 88
Daewoo , 185
Daihatsu , 105
Dodge , 136
Ferrari , 6
Fiat , 6766
Ford , 17367
GMC , 32
Great Wall , 25
Grecav , 2
Honda , 461
Hummer , 74
Hyundai , 1552
Infiniti , 26
Isuzu , 76
Jaguar , 593
Jeep , 783
Kia , 709
KTM , 8
Lada , 8
Lancia , 949
Land Rover , 2766
Landwind , 2
Lexus , 40
Ligier , 1
Lincoln , 71
Maserati , 19
Mazda , 721
Mercedes-Benz , 66654
MG , 33
MINI , 777
Mitsubishi , 1685
Morgan , 1
Nissan , 2901
NSU , 2
Opel , 9741
Peugeot , 4079
Piaggio , 15
Pontiac , 1
Porsche , 816
Renault , 5665
Rover , 313
Saab , 195
Seat , 1851
Škoda , 1008
Smart , 1691
Spyker , 1
Ssangyong , 228
Subaru , 70
Suzuki , 598
Tata , 26
Tesla , 1
Toyota , 6663
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 33815
Volvo , 1749
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 6
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 14:56
Linku:
,

Shitet makine Mistubishi Pajero

Historiku i makinës

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 13:56
Linku:
,

Shitet(nderrohet) BMW X1. Sport full Option!

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:01
Linku:
Dyqani ,

Autoveture

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:11
Linku:
,

Audi Q5 3.O DIZEL

Historiku i makinës

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 18:39 Dyqani ,

Opel Astra 1.3 Diesel

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:39 ,

SHIT-NDERR WV POLO CROSS 1.2 BENZINE -05

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:39 ,

MERCEDES EVO 200 NAFT AUTOMAT 2007 E SAPOARDHUR NGA GERMANY

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Fiat panda

Historiku i makinës

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 ,

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 NAFT VITI 2012

Historiku i makinës

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Volkswagen Transporter

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 ,

Cls 320 Naft 2008

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:39 ,

MERCEDES EVO 200 KOMPRESOR BENZIN 2007

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN VITI 2006 me dogan

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 ,

C klas 200 cdi Automat viti 2006

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Dyqani ,

VOLVO XC60 d4 exlusive 20014

Historiku i makinës

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 ,

PEUGEOT 306 GAZ BENZIN ME LETRA 1 VIT

Historiku i makinës

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:39 ,

VOLKSWAGEN POLO 1.6 NAFT

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Vw TIGUAN 2.0 tsi AUTOMAT

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Dyqani ,

VW Polo 1.2 Benzinë

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

VOLVO XC 90..4.4 BENZIN+GAZ,,,nga AMERIKA

Historiku i makinës

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 ,

AUDI A6 BENZIN 2.4 AUTOMAT

Historiku i makinës

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 ,

A 160 CDI AUTOMAT 2006 ME DOGAN

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Seat Leon 1.9 TDI

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 Dyqani ,

MB-ML350 benzin+GAZ

Historiku i makinës

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 ,

MERCEDES C 160 BENZIN GAZ 2009 ME DOGAN

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 ,

Mercedes Benz A170 Diesel Automat

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Mercedes-Benz A180 CDI

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:39 ,

GOLF 6 VITI 2011 MOTOR 1.6 NAFT BLUETECHNOLOGY

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:39 ,

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN+GAZ

Historiku i makinës

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Mitsubishi Outlander 4X4

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

SEAT ALEHAMBRA 1.8 BENZIN VITI 2007

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Dyqani ,

MB-GL 350 blueficenc

Historiku i makinës

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Dyqani ,

Fiat Doblo 1.4 Benzinë

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

SHIT-NDERR SKODA ROOMSTER 1.6 BENZINE-07 3800 EURO

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 Dyqani ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN

Historiku i makinës

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Dyqani ,

Honda Jazz AUTOMAT

Historiku i makinës

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Dyqani ,

E 180 evo/// benzin+GAZ

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

MERCEDES C 220 LOOK AMG 2009 ME DOGAN

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Dyqani ,

MB A-180 NAFT AUTOMAT

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:38 Dyqani ,

PASSAT CC 2009 AUTOMAT 2.0 TDI

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 Dyqani ,

Mercedes automat

Historiku i makinës

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:38 ,

Shitet BMW Seria 1 Nafte Automat

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

Passat Highline 2.0 nafte Automat

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 ,

Ford focus automatik

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

SHIT-NDERR TOYOTA AVENSIS2.0 NAFTE-08 4200 EURO

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 Dyqani ,

Ford Kuga AUTOMAT BENZIN+GAZ

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione